Reklama
Pozycja: Obrońca, Narodowość: Francja, Wiek: 35, Wzrost: 183 cm. 2021-2022: mecze: 4, gole: 0, asysty: 1. Ostatni zarejestrowany występ: New Mexico United - San Antonio (21 października 2021).
Ostatnia aktualizacja:
Brak danych
Najwyższa: 2,5 mln € (5 cze 2015)
San Antonio: mecze: 17, gole: 0, asysty: 2
Cincinnati: mecze: 50, gole: 1, asysty: 1
Troyes: mecze: 31, gole: 0, asysty: 2
Montpellier Hérault: mecze: 66, gole: 0, asysty: 1
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Mathieu Deplagne – wiek: 35 lat. Data urodzenia: 1 października 1991.
Pozycja: Obrońca.
Mathieu Deplagne – wzrost: 183 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Francja.
Mathieu Deplagne w sezonie 2021-2022: 4 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Free Player | 30 lat | 300 tys. € | |
| San Antonio | 30 lat | 400 tys. € | |
| San Antonio | 29 lat | 500 tys. € | |
| Cincinnati | 29 lat | 700 tys. € | |
| Cincinnati | 28 lat | 800 tys. € | |
| Cincinnati | 28 lat | 650 tys. € | |
| Cincinnati | 28 lat | 800 tys. € | |
| Cincinnati | 27 lat | 800 tys. € | |
| Cincinnati | 27 lat | 800 tys. € | |
| Troyes | 26 lat | 1,3 mln € | |
| Troyes | 26 lat | 1,3 mln € | |
| Montpellier | 25 lat | 1,3 mln € | |
| Montpellier | 25 lat | 1,5 mln € | |
| Montpellier | 24 lata | 1,5 mln € | |
| Montpellier | 24 lata | 2 mln € | |
| Montpellier | 23 lata | 2,5 mln € | |
| Montpellier | 23 lata | 1,8 mln € | |
| Montpellier | 22 lata | 1 mln € | |
| Montpellier | 22 lata | 600 tys. € | |
| Montpellier | 21 lat | 400 tys. € | |
| Montpellier | 21 lat | 300 tys. € | |
| Montpellier | 20 lat | 50 tys. € | |
| Montpellier | 20 lat | 50 tys. € | |
| Montpellier | 19 lat | 50 tys. € |
Mathieu Deplagne w sezonie 2021-2022: 4 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 318.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | USL Championship | San Antonio | 4 | 318 | 0 | 1 | – |
| 2021 | USL Championship | San Antonio | 9 | 727 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | USL Championship | San Antonio | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| Major League Soccer | Cincinnati | 1 | 89 | 0 | 0 | 5,3 | |
| 2020 | Major League Soccer | Cincinnati | 15 | 1176 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Major League Soccer | Cincinnati | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019 |
|---|
| Major League Soccer |
| Cincinnati |
| 27 |
| 2371 |
| 1 |
| 1 |
| 6,3 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Cincinnati | 4 | 327 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Cincinnati | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Ligue 2 | Troyes | 2 | 89 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Puchar Ligi Francuskiej | Troyes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Troyes | 28 | 2413 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 19 | 1126 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 25 | 1800 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 17 | 860 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 3 | 189 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 2 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|