Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 3 mln € (31 lip 2016)
Ostatnia aktualizacja:
Pozycja: Napastnik, Narodowość: Gambia, Wiek: 34, Wzrost: 176 cm. Modou Barrow w sezonie 2025-2026: 10 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Modou Barrow, to Incheon United Club - Busan I Park; zawodnik spędził na boisku 29 minut. Data meczu: 2 listopada 2025.
Incheon United Club: mecze: 35, gole: 3, asysty: 4
Jeonbuk Hyundai Motors: mecze: 89, gole: 25, asysty: 16
Sivasspor: mecze: 18, gole: 1, asysty: 0
Denizlispor: mecze: 24, gole: 3, asysty: 2
Reading: mecze: 77, gole: 6, asysty: 3
Leeds United: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Modou Barrow – wiek: 34 lata. Data urodzenia: 13 października 1992.
Pozycja: Napastnik.
Modou Barrow – wzrost: 176 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 lata | 300 tys. € | |
| Incheon United | 33 lata | 500 tys. € | |
| Incheon United | 32 lata | 600 tys. € | |
| Abha | 32 lata | 700 tys. € | |
| Al Ahli | 31 lat | 800 tys. € | |
| Sivasspor | 31 lat | 850 tys. € | |
| Sivasspor | 30 lat | 1 mln € | |
| Al Ahli | 30 lat | 1,2 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 30 lat | 1,4 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 29 lat | 1,2 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 29 lat | 1,5 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 28 lat | 1,7 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 28 lat | 1,6 mln € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 27 lat | 1,6 mln € | |
| Denizlispor | 27 lat | 1,6 mln € | |
| Denizlispor | 27 lat | 2 mln € | |
| Denizlispor | 26 lat | 1,7 mln € | |
| Reading | 26 lat | 2 mln € | |
| Reading | 25 lat | 2,5 mln € | |
| Swansea City | 24 lata | 3 mln € | |
| Leeds United | 24 lata | 3 mln € | |
| Swansea City | 23 lata | 3 mln € | |
| Swansea City | 23 lata | 2,5 mln € | |
| Swansea City | 22 lata | 1,5 mln € | |
| Swansea City | 22 lata | 1 mln € | |
| Ostersunds | 21 lat | 250 tys. € | |
| Ostersunds | 21 lat | 100 tys. € | |
| Varbergs BoIS | 20 lat | 75 tys. € | |
| Norrkoping | 19 lat | 50 tys. € |
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Gambia.
Modou Barrow w sezonie 2025-2026: 10 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Modou Barrow w sezonie 2025-2026: 10 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 530. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Koreańska K League 2 | Incheon United Club | 10 | 530 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Koreańska K League 2 | Incheon United Club | 10 | 578 | 0 | 2 | 6,8 |
| 2024-2025 | Koreańska K League 2 | Incheon United Club | 15 | 932 | 2 | 2 | 6,9 |
| Saudi Arabia Kings Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Süper Lig | Sivasspor | 16 | 979 | 1 | 0 | 6,5 |
| Turkish Cup | Sivasspor | 2 | 40 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 224 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koreańska K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 254 | 3 | 1 | 7,7 |
| 2022 | Koreańska K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 25 | 1764 | 10 | 7 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 431 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 186 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 60 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Narodów Afryki | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Koreańska K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021 | Koreańska K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 15 | 859 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 334 | 6 | 1 | 7,7 | |
| Puchar Narodów Afryki | GambiaReprezentacja | 3 | 126 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Koreańska K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 380 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | Koreańska K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 13 | 776 | 2 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 179 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Denizlispor | 24 | 1879 | 3 | 2 | 6,0 | |
| Championship | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Reading | 35 | 1611 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Reading | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Championship | Reading | 40 | 1833 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Leeds United | 5 | 151 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Swansea City | 17 | 1064 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2015-2016 | Premier League | Swansea City | 22 | 781 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Blackburn Rovers | 4 | 137 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2014-2015 | Premier League | Swansea City | 11 | 282 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Nottingham Forest | 4 | 143 | 0 | 1 | 5,8 |
| 2012-2013 | Allsvenskan | Norrkoping | 4 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Allsvenskan | Norrkoping | 3 | 47 | 0 | 0 | – |
|---|