Reklama
Mohammed Kudus – obecny klub: Spurs. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Ghana, Wiek: 26, Wzrost: 177 cm, Wartość rynkowa: 45 mln €. 2026-2027: mecze: 9, gole: 0, asysty: 3. Ostatni zarejestrowany występ: Tottenham Hotspur - Crystal Palace (31 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 55 mln € (16 paź 2025)
Tottenham Hotspur: mecze: 8, gole: 0, asysty: 3
Według dostępnych danych zespołu Tottenham Hotspur za sezon 2026/27, Mohammed Kudus rozegrał 455 minut i rozpoczął 4 mecze w podstawowym składzie.
Tottenham Hotspur: mecze: 36, gole: 3, asysty: 8
West Ham United: mecze: 81, gole: 19, asysty: 10
Ajax: mecze: 103, gole: 35, asysty: 12
Ajax Amsterdam U21: mecze: 4, gole: 2, asysty: 0
Nordsjælland: mecze: 53, gole: 13, asysty: 3
Powiązane strony: Spurs, Wyniki na żywo
Mohammed Kudus – wiek: 26 lat. Data urodzenia: 2 sierpnia 2000.
Pozycja: Napastnik.
Mohammed Kudus gra w klubie Spurs.
Mohammed Kudus – wzrost: 177 cm.
Preferowana noga: Lewa.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Spurs | 26 lat | 45 mln € | |
| Spurs | 25 lat | 50 mln € | |
| Spurs | 25 lat | 55 mln € | |
| Spurs | 25 lat | 55 mln € | |
| West Ham | 24 lata | 45 mln € | |
| West Ham | 24 lata | 50 mln € | |
| West Ham | 23 lata | 50 mln € | |
| West Ham | 23 lata | 50 mln € | |
| West Ham | 23 lata | 45 mln € | |
| Ajax | 22 lata | 40 mln € | |
| Ajax | 22 lata | 30 mln € | |
| Ajax | 22 lata | 20 mln € | |
| Ajax | 22 lata | 15 mln € | |
| Ajax | 21 lat | 10 mln € | |
| Ajax | 21 lat | 11 mln € | |
| Ajax | 21 lat | 15 mln € | |
| Ajax | 20 lat | 15 mln € | |
| Ajax | 20 lat | 15 mln € | |
| Ajax | 20 lat | 12 mln € | |
| Nordsjaelland | 19 lat | 9 mln € | |
| Nordsjaelland | 19 lat | 2,7 mln € | |
| Nordsjaelland | 19 lat | 3 mln € | |
| Nordsjaelland | 19 lat | 1 mln € | |
| Nordsjaelland | 18 lat | 800 tys. € | |
| Nordsjaelland | 18 lat | 400 tys. € |
Obywatelstwo: Ghana.
Wartość rynkowa: 45 mln €.
Mohammed Kudus w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Mohammed Kudus w sezonie 2026-2027: 9 meczów, 0 goli i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 530. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Tottenham Hotspur | 8 | 455 | 0 | 3 | 6,8 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Tottenham Hotspur | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,7 | |
| 2026 | Eliminacje MŚ (CAF) | GhanaReprezentacja | 10 | 806 | 2 | 2 | 6,7 |
| 2025-2026 | Premier League | Tottenham Hotspur | 19 | 1545 | 2 | 5 | 6,7 |
| Liga Mistrzów | Tottenham Hotspur | 5 | 271 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Tottenham Hotspur | 1 | 25 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025 |
|---|
| Superpuchar Europy |
| Tottenham Hotspur |
| 1 |
| 79 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Puchar Narodów Afryki | GhanaReprezentacja | 6 | 535 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Tottenham Hotspur | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | West Ham United | 32 | 2601 | 5 | 3 | 6,7 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | West Ham United | 2 | 28 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Puchar Anglii | West Ham United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | West Ham United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | Premier League | West Ham United | 33 | 2498 | 8 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | West Ham United | 9 | 771 | 5 | 0 | 7,4 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | West Ham United | 3 | 250 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Eredivisie | Ajax | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,9 | |
| Liga Europy | Ajax | 1 | 89 | 3 | 0 | 9,9 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Ajax | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | GhanaReprezentacja | 2 | 165 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Puchar Narodów Afryki | GhanaReprezentacja | 8 | 617 | 5 | 1 | 7,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mecze towarzyskie reprezentacji | GhanaReprezentacja | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Ajax | 30 | 1791 | 11 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Mistrzów | Ajax | 6 | 452 | 4 | 2 | 7,4 | |
| Puchar Holandii | Ajax | 3 | 241 | 1 | 1 | 7,5 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Ajax | 2 | 135 | 2 | 1 | 8,0 | |
| Liga Europy | Ajax | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Mistrzostwa Świata | GhanaReprezentacja | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | GhanaReprezentacja | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Eliminacje MŚ (CAF) | GhanaReprezentacja | 3 | 176 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Świata | GhanaReprezentacja | 2 | 160 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Kirin Cup | GhanaReprezentacja | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | GhanaReprezentacja | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Eredivisie | Ajax | 16 | 413 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Ajax | 3 | 114 | 3 | 0 | 7,9 | |
| Puchar Holandii | Ajax | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga Mistrzów | Ajax | 2 | 24 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Superpuchar Holandii | Ajax | 1 | 27 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Eerste Divisie | Ajax | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,8 | |
| Eerste Divisie | Ajax Amsterdam U21 | 4 | 240 | 2 | 0 | 7,6 | |
| Eliminacje MŚ (CAF) | GhanaReprezentacja | 2 | 178 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eredivisie | Ajax | 17 | 800 | 4 | 3 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Ajax | 9 | 503 | 3 | 0 | 7,4 | |
| Liga Europy | Ajax | 3 | 47 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Puchar Holandii | Ajax | 1 | 31 | 0 | 0 | – | |
| Liga Mistrzów | Ajax | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,6 | |
| IBU | GhanaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | GhanaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Duńska Superliga | Nordsjælland | 24 | 1928 | 10 | 1 | 7,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Danii | Nordsjælland | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Duńska Superliga | Nordsjælland | 26 | 1614 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Nordsjælland | 2 | 93 | 0 | 0 | – |