
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Najwyższa: 6 mln € (17 wrz 2025)
Ostatnia aktualizacja:
Moisés – obecny klub: CSKA Moscow. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Brazylia, Wiek: 31, Wzrost: 184 cm, Wartość rynkowa: 4 mln €. Moisés w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Moisés, to CSKA Moscow - Fakel Voronezh; zawodnik spędził na boisku 90 minut. Data meczu: 15 sierpnia 2026.
CSKA Moscow: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu CSKA Moscow za sezon 2026/27, Moisés rozegrał 270 minut i rozpoczął 3 mecze w podstawowym składzie.
CSKA Moscow: mecze: 139, gole: 7, asysty: 5
Internacional - RS: mecze: 100, gole: 3, asysty: 13
Bahia - BA: mecze: 37, gole: 0, asysty: 2
Botafogo - RJ: mecze: 29, gole: 0, asysty: 2
Corinthians - SP: mecze: 4, gole: 0, asysty: 1
Powiązane strony: CSKA Moscow, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| CSKA Moscow | 31 lat | 4 mln € | |
| CSKA Moscow | 31 lat | 5 mln € | |
| CSKA Moscow | 30 lat | 6 mln € | |
| CSKA Moscow | 30 lat | 6 mln € | |
| CSKA Moscow | 30 lat | 5 mln € | |
| CSKA Moscow | 29 lat | 5 mln € | |
| CSKA Moscow | 29 lat | 5 mln € | |
| CSKA Moscow | 29 lat | 4,5 mln € | |
| CSKA Moscow | 28 lat | 5 mln € | |
| CSKA Moscow | 28 lat | 5 mln € | |
| CSKA Moscow | 28 lat | 3 mln € | |
| CSKA Moscow | 27 lat | 2,5 mln € | |
| CSKA Moscow | 27 lat | 2 mln € | |
| Internacional | 27 lat | 1,6 mln € | |
| Internacional | 26 lat | 1,6 mln € | |
| Internacional | 26 lat | 1,1 mln € | |
| Internacional | 25 lat | 1,1 mln € | |
| Internacional | 25 lat | 900 tys. € | |
| Internacional | 25 lat | 750 tys. € | |
| Bahia | 24 lata | 950 tys. € | |
| Bahia | 23 lata | 800 tys. € | |
| Botafogo | 23 lata | 500 tys. € | |
| Corinthians | 22 lata | 500 tys. € | |
| Bahia | 21 lat | 600 tys. € | |
| Bahia | 21 lat | 400 tys. € | |
| Bahia | 21 lat | 400 tys. € | |
| Corinthians | 20 lat | 400 tys. € | |
| Bragantino | 20 lat | 150 tys. € | |
| Bragantino | 20 lat | 100 tys. € |
Pozycja: Obrońca.
Moisés gra w klubie CSKA Moscow.
Moisés – wzrost: 184 cm.
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 4 mln €.
Moisés w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Moisés w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 270. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Rosyjska Premier League | CSKA Moscow | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Rosyjska Premier League | CSKA Moscow | 19 | 1539 | 2 | 2 | 6,7 |
| Russian Cup | CSKA Moscow | 7 | 441 | 0 | 0 | 4,7 | |
| 2024-2025 | Rosyjska Premier League | CSKA Moscow | 27 | 2374 | 3 | 1 | 7,0 |
| Russian Cup | CSKA Moscow | 11 | 945 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Russian Super Cup | CSKA Moscow | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2023-2024 |
| Rosyjska Premier League |
| CSKA Moscow |
| 23 |
| 1997 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| Russian Cup | CSKA Moscow | 10 | 781 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Russian Super Cup | CSKA Moscow | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Rosyjska Premier League | CSKA Moscow | 25 | 2123 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | CSKA Moscow | 12 | 968 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 4 | 263 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Internacional - RS | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 2 | 107 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 5 | 425 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 4 | 328 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Copa Sudamericana | Internacional - RS | 1 | 19 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 25 | 2002 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Internacional - RS | 7 | 617 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 6 | 504 | 0 | 3 | – |
| 2020-2021 | Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 6 | 540 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 3 | 250 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 21 | 1724 | 0 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Internacional - RS | 4 | 314 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 4 | 357 | 0 | 1 | – | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 2 | 180 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Bahia - BA | 12 | 948 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2019 | Brazylijska Serie A | Bahia - BA | 15 | 1350 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Bahia - BA | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Brazylijska Serie A | Bahia - BA | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Bahia - BA | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | Bahia - BA | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazylijska Serie A | Botafogo - RJ | 16 | 1269 | 0 | 2 | 6,7 | |
| Copa Sudamericana | Botafogo - RJ | 2 | 192 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2018 | Brazylijska Serie A | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Brazylijska Serie A | Botafogo - RJ | 9 | 706 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 2 | 162 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Brazylijska Serie A | Corinthians - SP | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,6 |
|---|