Reklama
Moussa Koné – obecny klub: Al Raed. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Senegal, Wiek: 29, Wzrost: 175 cm, Wartość rynkowa: 450 tys. €. 2026-2027: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Al-Raed SFC - Jeddah Sports Club (14 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 4 mln € (7 sty 2019)
Al-Raed SFC: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Al-Raed SFC za sezon 2026/27, Moussa Koné rozegrał 180 minut i rozpoczął 1 mecz w podstawowym składzie.
Al-Raed SFC: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Olympique de Safi: mecze: 8, gole: 3, asysty: 0
Boavista: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Benfica: mecze: 2, gole: 0, asysty: 0
LASK Linz: mecze: 16, gole: 3, asysty: 0
Dunajska Streda: mecze: 11, gole: 3, asysty: 2
Powiązane strony: Al Raed, Wyniki na żywo
Moussa Koné – wiek: 29 lat. Data urodzenia: 30 grudnia 1996.
Pozycja: Napastnik.
Moussa Koné gra w klubie Al Raed.
Moussa Koné – wzrost: 175 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Olympique de Safi | 29 lat | 450 tys. € | |
| Olympique de Safi | 28 lat | 500 tys. € | |
| Boavista | 28 lat | 400 tys. € | |
| Boavista | 28 lat | 600 tys. € | |
| Free Player | 27 lat | 600 tys. € | |
| Dunajska Streda | 27 lat | 700 tys. € | |
| LASK Linz | 26 lat | 700 tys. € | |
| Nimes | 26 lat | 1 mln € | |
| Nimes | 26 lat | 1,2 mln € | |
| Nimes | 25 lat | 1,8 mln € | |
| Nimes | 25 lat | 2,2 mln € | |
| Nimes | 24 lata | 2,5 mln € | |
| Nimes | 24 lata | 3 mln € | |
| Nimes | 24 lata | 4 mln € | |
| Nimes | 24 lata | 3 mln € | |
| Nimes | 23 lata | 2,8 mln € | |
| Nimes | 23 lata | 2,8 mln € | |
| Dynamo Dresden | 22 lata | 3,5 mln € | |
| Dynamo Dresden | 22 lata | 3,5 mln € | |
| Dynamo Dresden | 22 lata | 4 mln € | |
| Dynamo Dresden | 21 lat | 3 mln € | |
| Dynamo Dresden | 21 lat | 2 mln € | |
| Zurich | 21 lat | 1,5 mln € | |
| Zurich | 20 lat | 1,5 mln € | |
| Zurich | 20 lat | 800 tys. € | |
| Zurich | 19 lat | 500 tys. € | |
| Zurich | 19 lat | 75 tys. € | |
| Zurich | 18 lat | 100 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Senegal.
Wartość rynkowa: 450 tys. €.
Moussa Koné w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Moussa Koné w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 180. Średnia ocena: 6,5.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Saudyjska Pierwsza Dywizja | Al-Raed SFC | 5 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Puchar Konfederacji CAF | Olympique de Safi | 8 | 182 | 3 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | Primeira Liga | Boavista | 5 | 236 | 0 | 0 | 6,3 |
| Primeira Liga | Benfica | 2 | 78 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Austriacka Bundesliga | LASK Linz | 8 | 314 | 0 | 0 | 6,4 |
| Liga Europy | LASK Linz | 4 | 61 | 0 | 0 | 6,3 | |
| LASK Linz |
| 3 |
| 153 |
| 2 |
| 0 |
| 6,3 |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | LASK Linz | 1 | 13 | 1 | 0 | 8,1 |
| Słowacka 1. liga | Dunajska Streda | 10 | 583 | 3 | 2 | 6,8 |
| Puchar Słowacji | Dunajska Streda | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Ligue 2 | Nimes | 24 | 825 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Francji | Nimes | 2 | 139 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Ligue 2 | Nimes | 28 | 1854 | 10 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Francji | Nimes | 2 | 100 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ligue 1 | Nimes | 33 | 1760 | 9 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Ligue 1 | Nimes | 5 | 137 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Dynamo Dresden | 16 | 1230 | 6 | 1 | 7,3 | |
| Puchar Niemiec | Dynamo Dresden | 2 | 190 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Dynamo Dresden | 28 | 2202 | 9 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Dynamo Dresden | 1 | 34 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Niemiec | Dynamo Dresden | 1 | 40 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | 2. Bundesliga | Dynamo Dresden | 14 | 942 | 7 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szwajcarska Super League | Zurich | 15 | 526 | 2 | 1 | 6,6 |
| 2015-2016 | Szwajcarska Super League | Zurich | 3 | 101 | 0 | 0 | – |
|---|