Reklama
Orel Mangala – obecny klub: Getafe. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Belgia, Wiek: 28, Wzrost: 178 cm, Wartość rynkowa: 9 mln €. 2026-2027: mecze: 11, gole: 2, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Getafe - Sevilla (1 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 22 mln € (9 lut 2021)
Getafe: mecze: 8, gole: 1, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Getafe za sezon 2026/27, Orel Mangala rozegrał 599 minut i rozpoczął 6 meczów w podstawowym składzie.
Getafe: mecze: 12, gole: 2, asysty: 0
Lyon: mecze: 28, gole: 2, asysty: 0
Everton: mecze: 21, gole: 1, asysty: 0
Nottingham Forest: mecze: 54, gole: 2, asysty: 1
Stuttgart: mecze: 110, gole: 3, asysty: 8
Hamburger: mecze: 34, gole: 1, asysty: 4
Powiązane strony: Getafe, Wyniki na żywo
Orel Mangala – wiek: 28 lat. Data urodzenia: 18 marca 1998.
Pozycja: Pomocnik.
Orel Mangala gra w klubie Getafe.
Orel Mangala – wzrost: 178 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| OL | 28 lat | 9 mln € | |
| OL | 27 lat | 10 mln € | |
| OL | 27 lat | 15 mln € | |
| Everton | 27 lat | 18 mln € | |
| Everton | 26 lat | 20 mln € | |
| OL | 26 lat | 20 mln € | |
| Nott'm Forest | 25 lat | 22 mln € | |
| Nott'm Forest | 25 lat | 20 mln € | |
| Nott'm Forest | 25 lat | 16 mln € | |
| Nott'm Forest | 24 lata | 12 mln € | |
| Stuttgart | 24 lata | 15 mln € | |
| Stuttgart | 24 lata | 15 mln € | |
| Stuttgart | 23 lata | 20 mln € | |
| Stuttgart | 23 lata | 22 mln € | |
| Stuttgart | 22 lata | 22 mln € | |
| Stuttgart | 22 lata | 14 mln € | |
| Stuttgart | 22 lata | 11 mln € | |
| Stuttgart | 21 lat | 12 mln € | |
| Stuttgart | 21 lat | 8 mln € | |
| Hamburger | 21 lat | 5,5 mln € | |
| Hamburger | 20 lat | 5,5 mln € | |
| Hamburger | 20 lat | 4 mln € | |
| Hamburger | 20 lat | 2,5 mln € | |
| Stuttgart | 20 lat | 1,8 mln € | |
| Stuttgart | 19 lat | 1,8 mln € | |
| Stuttgart | 19 lat | 1,8 mln € | |
| Stuttgart | 19 lat | 1 mln € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Belgia.
Wartość rynkowa: 9 mln €.
Orel Mangala w sezonie 2026-2027: 11 meczów, 2 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Orel Mangala w sezonie 2026-2027: 11 meczów, 2 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 813. Średnia ocena: 6,5.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | LaLiga | Getafe | 8 | 599 | 1 | 0 | 6,6 |
| Liga Konferencji Europy | Getafe | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa del Rey | Getafe | 1 | 45 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2026 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Getafe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Lyon | 9 | 416 | 0 | 0 | 6,5 |
| Liga Europy | Lyon | 3 | 73 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Puchar Francji | Lyon |
| 2 |
| 20 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | Premier League | Everton | 19 | 1261 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Everton | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ligue 1 | Lyon | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga Narodów | BelgiaReprezentacja | 4 | 255 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Emirates Cup | Lyon | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Europy | BelgiaReprezentacja | 11 | 490 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Lyon | 8 | 397 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Francji | Lyon | 4 | 213 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Premier League | Nottingham Forest | 20 | 1569 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Anglii | Nottingham Forest | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | BelgiaReprezentacja | 2 | 172 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Mecze towarzyskie reprezentacji | BelgiaReprezentacja | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | Premier League | Nottingham Forest | 27 | 1555 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Angielskiej | Nottingham Forest | 4 | 293 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Nottingham Forest | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Premier League 2 (dywizja 1) | Stuttgart | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Eliminacje ME | BelgiaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | BelgiaReprezentacja | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Stuttgart | 28 | 1863 | 1 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Niemiec | Stuttgart | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | BelgiaReprezentacja | 2 | 27 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Stuttgart | 24 | 2110 | 1 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Niemiec | Stuttgart | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Eliminacje Mistrzostw Europy U21 | BelgiaReprezentacja | 2 | 144 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Stuttgart | 28 | 1986 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Niemiec | Stuttgart | 3 | 212 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Eliminacje Mistrzostw Europy U21 | BelgiaReprezentacja | 3 | 262 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2019 | Mistrzostwa Europy U21 | BelgiaReprezentacja | 3 | 179 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Stuttgart | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Stuttgart | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2. Bundesliga | Hamburger | 29 | 2472 | 0 | 2 | 6,7 | |
| Puchar Niemiec | Hamburger | 5 | 394 | 1 | 2 | 7,3 | |
| Eliminacje Mistrzostw Europy U21 | BelgiaReprezentacja | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Bundesliga | Stuttgart | 20 | 770 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|