Reklama
Pozycja: Obrońca, Narodowość: Irak, Wiek: 34, Wzrost: 178 cm, Wartość rynkowa: 75 tys. €. 2023-2024: mecze: 11, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Jordan - Iraq (10 czerwca 2025).
Ostatnia aktualizacja:
Najwyższa: 2 mln € (17 mar 2019)
Vizela: mecze: 41, gole: 1, asysty: 0
Khor Fakkan: mecze: 18, gole: 1, asysty: 2
Gaziantep FK: mecze: 14, gole: 0, asysty: 0
Santa Clara: mecze: 71, gole: 10, asysty: 3
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Osama Rashid – wiek: 34 lata. Data urodzenia: 13 stycznia 1992.
Pozycja: Obrońca.
Osama Rashid – wzrost: 178 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Irak.
Wartość rynkowa: 75 tys. €.
Osama Rashid w sezonie 2023-2024: 11 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Free Player | 34 lata | 75 tys. € | |
| Zakho | 34 lata | 100 tys. € | |
| Zakho | 33 lata | 100 tys. € | |
| Erbil | 33 lata | 150 tys. € | |
| Erbil | 32 lata | 175 tys. € | |
| Vizela | 32 lata | 200 tys. € | |
| Vizela | 31 lat | 200 tys. € | |
| Vizela | 31 lat | 400 tys. € | |
| Vizela | 31 lat | 600 tys. € | |
| Vizela | 30 lat | 800 tys. € | |
| Vizela | 30 lat | 1,5 mln € | |
| Khorfakkan | 29 lat | 1,8 mln € | |
| Gaziantep | 29 lat | 1,2 mln € | |
| Gaziantep | 29 lat | 1,1 mln € | |
| Santa Clara | 28 lat | 1,2 mln € | |
| Santa Clara | 28 lat | 1,2 mln € | |
| Santa Clara | 27 lat | 1,5 mln € | |
| Santa Clara | 27 lat | 2 mln € | |
| Santa Clara | 27 lat | 2 mln € | |
| Santa Clara | 26 lat | 1 mln € | |
| Santa Clara | 26 lat | 1 mln € | |
| Santa Clara | 26 lat | 650 tys. € | |
| Santa Clara | 26 lat | 600 tys. € | |
| Santa Clara | 25 lat | 450 tys. € | |
| Santa Clara | 25 lat | 200 tys. € | |
| Farense | 24 lata | 300 tys. € | |
| Farense | 23 lata | 250 tys. € | |
| Alphense Boys | 22 lata | 100 tys. € | |
| Den Bosch | 19 lat | 50 tys. € |
Osama Rashid w sezonie 2023-2024: 11 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 305.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eliminacje MŚ (AFC) | IrakReprezentacja | 9 | 665 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Vizela | 7 | 25 | 0 | 0 | 6,3 |
| Puchar Ligi Portugalskiej | Vizela | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Puchar Króla Tajlandii | IrakReprezentacja | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023 | Puchar Azji AFC | IrakReprezentacja | 4 | 245 | 1 | 0 | 6,8 |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | IrakReprezentacja | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2022-2023 |
|---|
| Primeira Liga |
| Vizela |
| 18 |
| 367 |
| 1 |
| 0 |
| 6,6 |
| Puchar Ligi Portugalskiej | Vizela | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,4 |
| Puchar Portugalii | Vizela | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | IrakReprezentacja | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Primeira Liga | Vizela | 11 | 587 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emiracka Pro League | Khor Fakkan | 13 | 920 | 0 | 2 | 6,3 | |
| Puchar Ligi Emirackiej | Khor Fakkan | 5 | 310 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Süper Lig | Gaziantep FK | 14 | 929 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Santa Clara | 14 | 887 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Puchar Portugalii | Santa Clara | 3 | 257 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Santa Clara | 27 | 2013 | 2 | 1 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Portugalii | Santa Clara | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Ligi Portugalskiej | Santa Clara | 1 | 56 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Puchar Azji AFC | IrakReprezentacja | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2018-2019 | Primeira Liga | Santa Clara | 25 | 1924 | 7 | 2 | 6,7 |
|---|