Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 3,5 mln € (2 cze 2019)
Ostatnia aktualizacja:
Oussama Haddadi – obecny klub: Dibba. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Tunezja, Wiek: 34, Wzrost: 184 cm, Wartość rynkowa: 150 tys. €. Oussama Haddadi w sezonie 2025-2026: 6 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Oussama Haddadi, to Renaissance de Berkane - Al-Hilal Omdurman; zawodnik spędził na boisku 37 minut. Data meczu: 14 marca 2026.
Renaissance de Berkane: mecze: 4, gole: 0, asysty: 0
Dibba Al-Hisn: mecze: 28, gole: 2, asysty: 3
Greuther Fürth: mecze: 62, gole: 0, asysty: 1
Yeni Malatyaspor: mecze: 28, gole: 0, asysty: 1
Kasımpaşa: mecze: 53, gole: 0, asysty: 6
Al Ettifaq: mecze: 14, gole: 0, asysty: 1
Powiązane strony: Dibba, Wyniki na żywo
Oussama Haddadi – wiek: 34 lata. Data urodzenia: 28 stycznia 1992.
Pozycja: Obrońca.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Renaissance de Berkane | 34 lata | 150 tys. € | |
| Renaissance de Berkane | 33 lata | 175 tys. € | |
| Dibba | 33 lata | 200 tys. € | |
| Dibba | 32 lata | 400 tys. € | |
| Greuther Fürth | 32 lata | 500 tys. € | |
| Greuther Fürth | 31 lat | 600 tys. € | |
| Greuther Fürth | 31 lat | 700 tys. € | |
| Greuther Fürth | 30 lat | 800 tys. € | |
| Free Player | 30 lat | 800 tys. € | |
| Yeni Malatyaspor | 30 lat | 1 mln € | |
| Yeni Malatyaspor | 29 lat | 1,3 mln € | |
| Yeni Malatyaspor | 29 lat | 1,8 mln € | |
| Kasımpaşa | 29 lat | 2,5 mln € | |
| Kasımpaşa | 29 lat | 2,6 mln € | |
| Kasımpaşa | 28 lat | 2,8 mln € | |
| Kasımpaşa | 28 lat | 2,7 mln € | |
| Kasımpaşa | 28 lat | 2,4 mln € | |
| Al Ettifaq | 27 lat | 3 mln € | |
| Dijon | 27 lat | 3,5 mln € | |
| Dijon | 26 lat | 3 mln € | |
| Dijon | 26 lat | 3 mln € | |
| Dijon | 25 lat | 2 mln € | |
| Dijon | 25 lat | 700 tys. € | |
| Club Africain | 24 lata | 400 tys. € | |
| Club Africain | 24 lata | 400 tys. € | |
| Club Africain | 23 lata | 450 tys. € | |
| Club Africain | 22 lata | 350 tys. € | |
| Club Africain | 21 lat | 400 tys. € | |
| Club Africain | 21 lat | 450 tys. € | |
| Club Africain | 19 lat | 350 tys. € |
Oussama Haddadi gra w klubie Dibba.
Oussama Haddadi – wzrost: 184 cm.
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Tunezja.
Wartość rynkowa: 150 tys. €.
Oussama Haddadi w sezonie 2025-2026: 6 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Oussama Haddadi w sezonie 2025-2026: 6 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 429.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga Mistrzów CAF | Renaissance de Berkane | 4 | 249 | 0 | 0 | 6,7 |
| Arab Cup | TunezjaReprezentacja | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025 | Arab Cup | TunezjaReprezentacja | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Emiracka Pro League | Dibba Al-Hisn | 26 | 2307 | 1 | 3 | 6,7 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Dibba Al-Hisn | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 28 | 1450 | 0 |
| 1 |
| 6,3 |
| DFB Pokal | Greuther Fürth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| Series | TunezjaReprezentacja | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Mecze towarzyskie reprezentacji | TunezjaReprezentacja | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 30 | 2556 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Greuther Fürth | 1 | 26 | 0 | 0 | 5,7 | |
| DFB Pokal | Greuther Fürth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 26 | 2252 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Turkish Cup | Yeni Malatyaspor | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Narodów Afryki | TunezjaReprezentacja | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Puchar Narodów Afryki | TunezjaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Kasımpaşa | 35 | 3010 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Kasımpaşa | 2 | 155 | 0 | 0 | – | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | TunezjaReprezentacja | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Süper Lig | Kasımpaşa | 16 | 1440 | 0 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudyjska Pro League | Al Ettifaq | 13 | 1170 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Ettifaq | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2019 | Puchar Narodów Afryki | TunezjaReprezentacja | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Dijon | 32 | 2677 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Dijon | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Coupe de France | Dijon | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Narodów Afryki | TunezjaReprezentacja | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | TunezjaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Mistrzostwa Świata | TunezjaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
|---|
| 2017-2018 | Ligue 1 | Dijon | 33 | 2500 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 1 | Dijon | 13 | 1078 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|