Reklama
Ximing Pan – obecny klub: Liaoning Tieren. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Chiny, Wiek: 33, Wzrost: 181 cm, Wartość rynkowa: 50 tys. €. 2026: mecze: 19, gole: 0, asysty: 1. Ostatni zarejestrowany występ: Liaoning Tieren - Zhejiang Professional (24 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 250 tys. € (25 kwi 2021)
Liaoning Tieren: mecze: 20, gole: 0, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Liaoning Tieren za sezon 2026, Ximing Pan rozegrał 1069 minut i rozpoczął 11 meczów w podstawowym składzie.
Liaoning Tieren: mecze: 45, gole: 0, asysty: 2
Meizhou Hakka: mecze: 34, gole: 1, asysty: 0
Hebei FC(2010-2023): mecze: 60, gole: 0, asysty: 1
Tianjin Jinmen Tiger: mecze: 32, gole: 1, asysty: 0
Powiązane strony: Liaoning Tieren, Wyniki na żywo
Ximing Pan – wiek: 33 lata. Data urodzenia: 11 stycznia 1993.
Pozycja: Obrońca.
Ximing Pan gra w klubie Liaoning Tieren.
Ximing Pan – wzrost: 181 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Chiny.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Liaoning Tieren | 33 lata | 50 tys. € | |
| Liaoning Tieren | 32 lata | 50 tys. € | |
| Liaoning Tieren | 32 lata | 75 tys. € | |
| Meizhou Hakka | 31 lat | 100 tys. € | |
| Meizhou Hakka | 31 lat | 100 tys. € | |
| Meizhou Hakka | 30 lat | 100 tys. € | |
| Meizhou Hakka | 30 lat | 100 tys. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 30 lat | 100 tys. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 29 lat | 125 tys. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 28 lat | 200 tys. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 28 lat | 250 tys. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 26 lat | 175 tys. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 26 lat | 125 tys. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 24 lata | 100 tys. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 24 lata | 100 tys. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 24 lata | 100 tys. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 23 lata | 100 tys. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 23 lata | 50 tys. € | |
| Gondomar | 22 lata | 50 tys. € |
Wartość rynkowa: 50 tys. €.
Ximing Pan w sezonie 2026: 19 meczów, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Ximing Pan w sezonie 2026: 19 meczów, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1103. Średnia ocena: 6,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chińska Super League | Liaoning Tieren | 18 | 1013 | 0 | 1 | 6,2 |
| Puchar Chin | Liaoning Tieren | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Chińska Super League | Liaoning Tieren | 2 | 56 | 0 | 0 | 6,4 |
| Chińska League One | Liaoning Tieren | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025 | Chińska League One | Liaoning Tieren | 22 | 1855 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | Chińska League One | Liaoning Tieren | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| Meizhou Hakka |
| 1 |
| 9 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Chińska Super League | Meizhou Hakka | 11 | 667 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2023-2024 | Chińska Super League | Meizhou Hakka | 2 | 164 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2023 | Chińska Super League | Meizhou Hakka | 20 | 1204 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 8 | 720 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2022 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 15 | 1294 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2021 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 10 | 867 | 0 | 1 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Chin | Hebei FC(2010-2023) | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 11 | 989 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 10 | 754 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Chińska Super League | Hebei FC(2010-2023) | 1 | 76 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | Chińska Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 3 | 92 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017 | Chińska Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 7 | 630 | 1 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2016-2017 | Chińska Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 14 | 994 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016 | Chińska Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 6 | 455 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015-2016 | Chińska Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|