Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Ostatnia aktualizacja:
Pará – obecny klub: Sao Bernardo. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Brazylia, Wiek: 31, Wzrost: 167 cm, Wartość rynkowa: 300 tys. €. Pará w sezonie 2026: 23 mecze, 1 gol i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Pará, to Juventude - Sao Bernardo; zawodnik spędził na boisku 86 minut. Data meczu: 11 października 2026.
Sao Bernardo: mecze: 28, gole: 2, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Sao Bernardo za sezon 2026, Pará rozegrał 2219 minut i rozpoczął 26 meczów w podstawowym składzie.
Sao Bernardo: mecze: 49, gole: 2, asysty: 6
Operario Ferroviario PR: mecze: 40, gole: 1, asysty: 2
Mirassol - SP: mecze: 23, gole: 0, asysty: 4
Botafogo SP: mecze: 56, gole: 0, asysty: 3
Vegalta Sendai: mecze: 14, gole: 0, asysty: 1
Guarani SP: mecze: 26, gole: 1, asysty: 4
Powiązane strony: Sao Bernardo, Wyniki na żywo
Pará – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 23 sierpnia 1995.
Pozycja: Obrońca.
Pará gra w klubie Sao Bernardo.
Pará – wzrost: 167 cm.
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 300 tys. €.
Pará w sezonie 2026: 23 mecze, 1 gol i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Pará w sezonie 2026: 23 mecze, 1 gol i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1769. Średnia ocena: 6,7.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazylijska Serie B | Sao Bernardo | 23 | 1769 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 8 | 685 | 0 | 1 | 6,7 |
| Brazylijska Serie B | Sao Bernardo | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Sao Bernardo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 9 | 741 | 0 | 3 | 6,5 |
| 2024-2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,4 |
| Brazylijska Serie B | Operario Ferroviario PR | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Brazylijska Serie B | Operario Ferroviario PR | 21 | 1577 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Operario Ferroviario PR | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Brazylijska Serie C | Operario Ferroviario PR | 5 | 228 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie B | Operario Ferroviario PR | 3 | 157 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazylijski Campeonato Paranaense | Operario Ferroviario PR | 3 | 138 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Brazylijska Serie C | Operario Ferroviario PR | 4 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie C | Mirassol - SP | 3 | 240 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Mirassol - SP | 1 | 66 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Alagoano | Mirassol - SP | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 10 | 841 | 0 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brazylijska Serie C | Mirassol - SP | 4 | 120 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 2 | 130 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie C | Botafogo SP | 2 | 116 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 9 | 671 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2020-2021 | Brazylijska Serie C | Botafogo SP | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Japońska J1 League | Vegalta Sendai | 5 | 363 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Japońska J1 League | Vegalta Sendai | 8 | 584 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Vegalta Sendai | 1 | 37 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie B | Botafogo SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019 | Brazylijska Serie B | Botafogo SP | 24 | 2130 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 7 | 630 | 0 | 2 | 6,9 |
| 2018-2019 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie B | Botafogo SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazylijska Serie B | Guarani SP | 11 | 889 | 0 | 3 | 6,8 |
| 2018 | Brazylijska Serie B | Guarani SP | 4 | 356 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Brazylijska Serie B | Guarani SP | 11 | 971 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Brazylijska Serie A | Figueirense | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016 | Brazylijska Serie A | Figueirense | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2015-2016 | Brazylijska Serie A | Figueirense | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 4 | 344 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2014-2015 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 7 | 597 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Bahia - BA | 4 | 321 | 0 | 1 | – |
| 2014 | Brazylijska Serie A | Bahia - BA | 4 | 255 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2013-2014 | Brazylijska Serie A | Bahia - BA | 5 | 432 | 0 | 0 | – |
|---|