Brak danych
Najwyższa: 10 mln € (30 paź 2005)
Ostatnia aktualizacja:
Pozycja: Napastnik, Narodowość: Brazylia, Wiek: 41, Wzrost: 172 cm. Rafael Sóbis w sezonie 2021-2022: 12 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Rafael Sóbis, to Cruzeiro - MG - Operario Ferroviario PR; zawodnik spędził na boisku 9 minut. Data meczu: 17 września 2021.
Cruzeiro - MG: mecze: 126, gole: 21, asysty: 7
Ceara: mecze: 27, gole: 2, asysty: 0
Internacional - RS: mecze: 42, gole: 6, asysty: 7
Tigres UANL: mecze: 29, gole: 6, asysty: 6
Fluminense - RJ: mecze: 60, gole: 3, asysty: 3
Real Betis: mecze: 38, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Rafael Sóbis – wiek: 41 lat. Data urodzenia: 17 czerwca 1985.
Pozycja: Napastnik.
Rafael Sóbis – wzrost: 172 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Cruzeiro | 36 lat | 400 tys. € | |
| Ceara | 35 lat | 700 tys. € | |
| Ceara | 34 lata | 950 tys. € | |
| Internacional | 34 lata | 1,2 mln € | |
| Internacional | 33 lata | 1,3 mln € | |
| Cruzeiro | 32 lata | 1,5 mln € | |
| Cruzeiro | 32 lata | 2 mln € | |
| Cruzeiro | 31 lat | 2,5 mln € | |
| Tigres UANL | 30 lat | 3 mln € | |
| Fluminense | 28 lat | 3 mln € | |
| Fluminense | 27 lat | 2 mln € | |
| Fluminense | 26 lat | 2 mln € | |
| Fluminense | 26 lat | 2 mln € | |
| Internacional | 25 lat | 2 mln € | |
| Internacional | 25 lat | 2,5 mln € | |
| Internacional | 25 lat | 2,8 mln € | |
| Internacional | 25 lat | 3,5 mln € | |
| Al Jazira | 23 lata | 5 mln € | |
| Real Betis | 23 lata | 8 mln € | |
| Real Betis | 22 lata | 8 mln € | |
| Real Betis | 21 lat | 10 mln € | |
| Internacional | 20 lat | 7,5 mln € | |
| Internacional | 20 lat | 10 mln € |
Rafael Sóbis w sezonie 2021-2022: 12 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Rafael Sóbis w sezonie 2021-2022: 12 meczów, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 439. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | Brazylijska Serie B | Cruzeiro - MG | 12 | 439 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2021 | Brazylijska Serie B | Cruzeiro - MG | 4 | 212 | 0 | 1 | 6,5 |
| Brazylijski Campeonato Mineiro – Dywizja 1 | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| 2020-2021 | Brazylijska Serie B | Cruzeiro - MG | 25 | 1706 | 5 | 2 | 6,4 |
| Brazylijski Campeonato Mineiro – Dywizja 1 | Cruzeiro - MG | 9 | 523 | 2 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 3 | 212 | 0 | 0 | – | |
| Brazylijska Serie A |
| Ceara |
| 3 |
| 65 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 2 | 44 | 0 | 0 | – |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazylijska Serie B | Cruzeiro - MG | 2 | 168 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Ceara | 11 | 439 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Cup | Ceara | 5 | 342 | 2 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 5 | 284 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 3 | 162 | 0 | 2 | 7,1 | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 15 | 794 | 2 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Internacional - RS | 8 | 446 | 2 | 3 | 7,0 | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 4 | 94 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 2 | 82 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Brazylijski Campeonato Gaúcho | Internacional - RS | 4 | 208 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Internacional - RS | 2 | 105 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 1 | 14 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Copa Libertadores | Internacional - RS | 1 | 25 | 1 | 0 | 8,0 | |
| Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 9 | 466 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 2 | 9 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 22 | 1387 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 3 | 121 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 25 | 1785 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 4 | 310 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Tigres UANL | 8 | 642 | 3 | 0 | 7,2 |
| 2015-2016 | Brazylijska Serie A | Cruzeiro - MG | 3 | 264 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Tigres UANL | 18 | 1090 | 2 | 5 | 7,4 |
| 2015 | Liga MX | Tigres UANL | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Liga MX | Tigres UANL | 2 | 177 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Fluminense - RJ | 6 | 362 | 0 | 0 | – |
| 2014 | Brazylijska Serie A | Fluminense - RJ | 22 | 1495 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2013-2014 | Brazylijska Serie A | Fluminense - RJ | 11 | 733 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013 | Brazylijska Serie A | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Brazylijska Serie A | Fluminense - RJ | 18 | 909 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Brazylijska Serie A | Fluminense - RJ | 2 | 18 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2007-2008 | LaLiga | Real Betis | 17 | 819 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2006-2007 | LaLiga | Real Betis | 21 | 1269 | 0 | 0 | – |
|---|