Reklama
Pozycja: Obrońca, Narodowość: Szwajcaria, Wiek: 40, Wzrost: 183 cm. 2024-2025: mecze: 12, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Yverdon - Sion (10 maja 2025).
Ostatnia aktualizacja:
Najwyższa: 8,2 mln € (18 cze 2012)
Sion: mecze: 90, gole: 11, asysty: 4
Lugano: mecze: 65, gole: 7, asysty: 6
Dallas: mecze: 84, gole: 12, asysty: 2
Luzern: mecze: 10, gole: 2, asysty: 0
Mainz 05: mecze: 26, gole: 0, asysty: 0
Sassuolo: mecze: 2, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Reto Ziegler – wiek: 40 lat. Data urodzenia: 16 stycznia 1986.
Pozycja: Obrońca.
Reto Ziegler – wzrost: 183 cm.
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Szwajcaria.
Reto Ziegler w sezonie 2024-2025: 12 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Sion | 39 lat | 100 tys. € | |
| Sion | 38 lat | 100 tys. € | |
| Sion | 38 lat | 100 tys. € | |
| Sion | 37 lat | 50 tys. € | |
| Sion | 37 lat | 100 tys. € | |
| Lugano | 36 lat | 100 tys. € | |
| Lugano | 36 lat | 100 tys. € | |
| Lugano | 35 lat | 100 tys. € | |
| Lugano | 35 lat | 100 tys. € | |
| Lugano | 35 lat | 100 tys. € | |
| Dallas | 34 lata | 500 tys. € | |
| Dallas | 34 lata | 650 tys. € | |
| Dallas | 34 lata | 550 tys. € | |
| Dallas | 33 lata | 700 tys. € | |
| Dallas | 33 lata | 800 tys. € | |
| Dallas | 32 lata | 1 mln € | |
| Dallas | 32 lata | 1 mln € | |
| Dallas | 31 lat | 1 mln € | |
| Sion | 30 lat | 1,3 mln € | |
| Sion | 30 lat | 900 tys. € | |
| Sion | 30 lat | 900 tys. € | |
| Sion | 29 lat | 1,3 mln € | |
| Sion | 29 lat | 1,3 mln € | |
| Sion | 29 lat | 1,3 mln € | |
| Juventus | 28 lat | 1,5 mln € | |
| Sassuolo | 28 lat | 2,5 mln € | |
| Sassuolo | 27 lat | 3,5 mln € | |
| Fenerbahçe | 27 lat | 6,5 mln € | |
| Lokomotiv Moscow | 27 lat | 7,4 mln € | |
| Fenerbahçe | 26 lat | 8,2 mln € | |
| Fenerbahçe | 25 lat | 7,7 mln € | |
| Sampdoria | 25 lat | 6,5 mln € | |
| Sampdoria | 24 lata | 6 mln € | |
| Sampdoria | 24 lata | 5 mln € | |
| Sampdoria | 24 lata | 4 mln € | |
| Sampdoria | 24 lata | 3,1 mln € | |
| Sampdoria | 23 lata | 1,5 mln € | |
| Sampdoria | 23 lata | 1,6 mln € | |
| Sampdoria | 22 lata | 1,2 mln € | |
| Sampdoria | 21 lat | 2 mln € | |
| Wigan Athletic | 20 lat | 1,5 mln € | |
| Hamburger | 19 lat | 1,3 mln € | |
| Hamburger | 19 lat | 1,6 mln € | |
| Spurs | 19 lat | 2,3 mln € | |
| Spurs | 18 lat | 1 mln € |
Reto Ziegler w sezonie 2024-2025: 12 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 729. Średnia ocena: 6,4.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Szwajcarska Super League | Sion | 12 | 729 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Szwajcarska Challenge League | Sion | 35 | 3142 | 9 | 1 | 7,3 |
| Puchar Szwajcarii | Sion | 3 | 270 | 2 | 0 | 6,6 | |
| 2022-2023 | Szwajcarska Super League | Sion | 15 | 1305 | 0 | 3 | 6,4 |
| Szwajcarska Challenge League | Sion | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Puchar Szwajcarii | Sion | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Szwajcarska Super League |
| Lugano |
| 9 |
| 810 |
| 2 |
| 1 |
| 7,1 |
| Puchar Szwajcarii | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Liga Konferencji Europy | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Szwajcarska Super League | Lugano | 33 | 2895 | 4 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Szwajcarii | Lugano | 2 | 210 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Lugano | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Szwajcarska Super League | Lugano | 16 | 1274 | 1 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Lugano | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Puchar Szwajcarii | Lugano | 1 | 120 | 0 | 0 | – | |
| Major League Soccer | Dallas | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Major League Soccer | Dallas | 19 | 1449 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Dallas | 3 | 300 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | Dallas | 26 | 2340 | 5 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Dallas | 1 | 14 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Dallas | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Dallas | 27 | 2390 | 4 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Dallas | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szwajcarska Super League | Luzern | 9 | 714 | 2 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | Szwajcarska Super League | Sion | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szwajcarska Super League | Luzern | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2015-2016 | Szwajcarska Super League | Sion | 2 | 161 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Szwajcarska Super League | Sion | 16 | 1428 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2013-2014 | Serie A | Mainz 05 | 5 | 215 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Sassuolo | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2012-2013 | Süper Lig | Mainz 05 | 2 | 116 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Süper Lig | Mainz 05 | 2 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Serie A | Sampdoria | 3 | 130 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Mistrzostwa Świata | Mainz 05 | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Sampdoria | 7 | 302 | 0 | 0 | – |
| 2008-2009 | Serie A | Sampdoria | 22 | 1301 | 0 | 4 | – |
|---|
| 2007-2008 | Serie A | Sampdoria | 14 | 417 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2006-2007 | Serie A | Sampdoria | 13 | 461 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Mainz 05 | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
| 2005-2006 | Premier League | Mainz 05 | 7 | 282 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Mainz 05 | 6 | 128 | 0 | 0 | – |