Brak danych
Najwyższa: 300 tys. € (13 paź 2020)
| Data | Drużyna |
|---|
Ostatnia aktualizacja:
Rubén Escobar – obecny klub: Envigado. Pozycja: Bramkarz, Narodowość: Paragwaj, Wiek: 35, Wzrost: 190 cm, Wartość rynkowa: 50 tys. €. Rubén Escobar w sezonie 2025: 12 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Rubén Escobar, to Envigado - Aguilas Doradas; zawodnik spędził na boisku 90 minut. Data meczu: 10 maja 2025.
Envigado: mecze: 27, gole: 0, asysty: 0
General Caballero JLM: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Guairena: mecze: 17, gole: 0, asysty: 0
Palmaflor del Trópico: mecze: 2, gole: 0, asysty: 0
Nueve de Octubre: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
Sol de America: mecze: 48, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Envigado, Wyniki na żywo
Rubén Escobar – wiek: 35 lat. Data urodzenia: 6 lutego 1991.
Pozycja: Bramkarz.
| Wiek |
|---|
| Wartość |
|---|
| Envigado | 34 lata | 50 tys. € | |
| Envigado | 33 lata | 50 tys. € | |
| Envigado | 33 lata | 50 tys. € | |
| General Caballero JLM | 32 lata | 125 tys. € | |
| Sol de America | 30 lat | 200 tys. € | |
| Sol de America | 30 lat | 200 tys. € | |
| Sol de America | 29 lat | 300 tys. € | |
| Sportivo Luqueno | 29 lat | 300 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Paragwaj.
Wartość rynkowa: 50 tys. €.
Rubén Escobar w sezonie 2025: 12 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Rubén Escobar gra w klubie Envigado.
Rubén Escobar – wzrost: 190 cm.
Rubén Escobar w sezonie 2025: 12 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1080. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Kolumbijska Categoría Primera A | Envigado | 12 | 1080 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Kolumbijska Categoría Primera A | Envigado | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2024 | Kolumbijska Categoría Primera A | Envigado | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Paragwajska Primera División | General Caballero JLM | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| Boliwijska Primera División | Palmaflor del Trópico | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | Bolivian Copa LFPB | Guairena |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Copa Sudamericana | Guairena | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| Ekwadorska LigaPro Serie A | Nueve de Octubre | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Ekwadorska LigaPro Serie A | Nueve de Octubre | 6 | 495 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paragwajska Primera División | Guairena | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa Sudamericana | Guairena | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Ekwadorska LigaPro Serie A | Nueve de Octubre | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paragwajska Primera División | Guairena | 7 | 630 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Guairena | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,9 | |
| Paragwajska Primera División | Sol de America | 6 | 540 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Paragwajska Primera División | Sol de America | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Paragwajska Primera División | Sol de America | 17 | 1530 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Sol de America | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Paragwajska Primera División | Sportivo Luqueno | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Paragwajska Primera División | Sportivo Luqueno | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Paragwajska Primera División | Sportivo Luqueno | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Sportivo Luqueno | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Paragwajska Primera División | Sol de America | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Copa Sudamericana | Sol de America | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paragwajska Primera División | Sol de America | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2018-2019 | Paragwajska Primera División | Sol de America | 10 | 900 | 0 | 0 | – |
|---|