Najwyższa: 400 tys. € (7 sie 2018)
Ostatnia aktualizacja:
Pozycja: Napastnik, Narodowość: Anglia, Wiek: 34, Wzrost: 188 cm. Ryan Bowman w sezonie 2024-2025: 21 meczów, 3 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Ryan Bowman, to Port Vale - Cheltenham Town; zawodnik spędził na boisku 66 minut. Data meczu: 1 stycznia 2025.
Cheltenham Town: mecze: 21, gole: 3, asysty: 1
Shrewsbury Town: mecze: 135, gole: 22, asysty: 5
Exeter City: mecze: 101, gole: 29, asysty: 4
Motherwell: mecze: 28, gole: 3, asysty: 0
Powiązane strony: Wyniki na żywo
Ryan Bowman – wiek: 34 lata. Data urodzenia: 30 listopada 1991.
Pozycja: Napastnik.
Ryan Bowman – wzrost: 188 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Anglia.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Cheltenham Town | 33 lata | 75 tys. € | |
| Cheltenham Town | 33 lata | 75 tys. € | |
| Shrewsbury Town | 32 lata | 100 tys. € | |
| Shrewsbury Town | 32 lata | 150 tys. € | |
| Shrewsbury Town | 31 lat | 225 tys. € | |
| Shrewsbury Town | 31 lat | 350 tys. € | |
| Shrewsbury Town | 30 lat | 400 tys. € | |
| Exeter City | 28 lat | 325 tys. € | |
| Motherwell | 26 lat | 400 tys. € | |
| Motherwell | 26 lat | 275 tys. € | |
| Motherwell | 25 lat | 125 tys. € | |
| Carlisle United | 18 lat | 50 tys. € |
Ryan Bowman w sezonie 2024-2025: 21 meczów, 3 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 972. Średnia ocena: 6,4.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | League Two | Cheltenham Town | 17 | 836 | 3 | 1 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | League One | Shrewsbury Town | 37 | 1671 | 1 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Shrewsbury Town | 3 | 186 | 3 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 3 | 128 | 1 | 1 | 7,1 | |
| English Football League Cup |
| Shrewsbury Town |
| 1 |
| 60 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2022-2023 | League One | Shrewsbury Town | 38 | 1596 | 4 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Shrewsbury Town | 2 | 35 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Shrewsbury Town | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | League One | Shrewsbury Town | 42 | 3091 | 10 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Shrewsbury Town | 3 | 259 | 3 | 0 | 7,8 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Shrewsbury Town | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | League Two | Exeter City | 42 | 3473 | 14 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Exeter City | 3 | 218 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Exeter City | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2019-2020 | League Two | Exeter City | 40 | 3539 | 14 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Exeter City | 3 | 116 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Exeter City | 3 | 248 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | League Two | Exeter City | 8 | 406 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Motherwell | 6 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Motherwell | 15 | 1011 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Motherwell | 3 | 204 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Motherwell | 4 | 89 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|