Brak danych
Ostatnia aktualizacja:
Sebastián Rodríguez – obecny klub: Danubio. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Urugwaj, Wiek: 34, Wzrost: 181 cm, Wartość rynkowa: 250 tys. €. Sebastián Rodríguez w sezonie 2025-2026: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Sebastián Rodríguez, to Univ Catolica - Universidad de Chile; zawodnik spędził na boisku 45 minut. Data meczu: 26 października 2025.
Danubio: mecze: 27, gole: 2, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Danubio za sezon 2026, Sebastián Rodríguez rozegrał 2173 minuty i rozpoczął 26 meczów w podstawowym składzie.
Universidad de Chile: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
Alianza Lima: mecze: 38, gole: 2, asysty: 8
Penarol: mecze: 16, gole: 2, asysty: 0
Club Sport Emelec: mecze: 104, gole: 28, asysty: 12
Veracruz: mecze: 29, gole: 0, asysty: 1
Nacional Montevideo: mecze: 7, gole: 1, asysty: 1
Powiązane strony: Danubio, Wyniki na żywo
Sebastián Rodríguez – wiek: 34 lata. Data urodzenia: 16 sierpnia 1992.
Pozycja: Pomocnik.
Sebastián Rodríguez gra w klubie Danubio.
Sebastián Rodríguez – wzrost: 181 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Urugwaj.
Wartość rynkowa: 250 tys. €.
Sebastián Rodríguez w sezonie 2025-2026: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Sebastián Rodríguez w sezonie 2025-2026: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 45. Średnia ocena: 7,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Copa Sudamericana | Universidad de Chile | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2025 | Chilijska Liga de Primera | Universidad de Chile | 6 | 236 | 0 | 0 | 6,6 |
| Copa Sudamericana | Universidad de Chile | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Chilean Super Cup | Universidad de Chile | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Peruwiańska Liga 1 | Alianza Lima | 8 | 720 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2024 | Peruwiańska Liga 1 | Alianza Lima | 12 | 1069 | 0 | 4 |
| 7,1 |
| Copa Libertadores | Alianza Lima | 5 | 450 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Peruwiańska Liga 1 | Alianza Lima | 13 | 1128 | 2 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Urugwajska Primera División | Penarol | 3 | 234 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Copa Sudamericana | Penarol | 6 | 504 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Urugwajska Primera División | Penarol | 7 | 556 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | Ekwadorska LigaPro Serie A | Club Sport Emelec | 24 | 1994 | 8 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Club Sport Emelec | 4 | 331 | 3 | 0 | 7,4 |
| 2021-2022 | Copa Libertadores | Club Sport Emelec | 4 | 351 | 3 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekwadorska LigaPro Serie A | Club Sport Emelec | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Ekwadorska LigaPro Serie A | Club Sport Emelec | 28 | 2292 | 10 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Club Sport Emelec | 7 | 621 | 2 | 1 | 7,6 |
| 2020-2021 | Copa Sudamericana | Club Sport Emelec | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020 | Ekwadorska LigaPro Serie A | Club Sport Emelec | 30 | 2671 | 1 | 4 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Liga MX | Veracruz | 13 | 970 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mexico Copa MX | Veracruz | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga MX | Veracruz | 15 | 1244 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018 | Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 4 | 116 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Nacional Montevideo | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 2 | 108 | 1 | 1 | 7,4 |
|---|