Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 750 tys. € (16 cze 2015)
Ostatnia aktualizacja:
Simon Piesinger – obecny klub: Wolfsberger. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Austria, Wiek: 34, Wzrost: 194 cm, Wartość rynkowa: 200 tys. €. Simon Piesinger w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Simon Piesinger, to Rheindorf Altach - Wolfsberger; zawodnik spędził na boisku 44 minuty. Data meczu: 11 października 2026.
Wolfsberger: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Wolfsberger za sezon 2026/27, Simon Piesinger rozegrał 404 minuty i rozpoczął 5 meczów w podstawowym składzie.
Wolfsberger: mecze: 132, gole: 7, asysty: 7
Deutschlandsberger: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Randers: mecze: 100, gole: 6, asysty: 4
Rheindorf Altach: mecze: 34, gole: 2, asysty: 2
Sturm Graz: mecze: 50, gole: 5, asysty: 2
Wacker Innsbruck: mecze: 23, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Wolfsberger, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Wolfsberger | 34 lata | 200 tys. € | |
| Wolfsberger | 33 lata | 250 tys. € | |
| Wolfsberger | 33 lata | 300 tys. € | |
| Wolfsberger | 32 lata | 300 tys. € | |
| Wolfsberger | 32 lata | 300 tys. € | |
| Wolfsberger | 31 lat | 350 tys. € | |
| Wolfsberger | 31 lat | 400 tys. € | |
| Wolfsberger | 30 lat | 400 tys. € | |
| Randers | 30 lat | 400 tys. € | |
| Randers | 29 lat | 400 tys. € | |
| Randers | 29 lat | 400 tys. € | |
| Randers | 28 lat | 400 tys. € | |
| Randers | 28 lat | 400 tys. € | |
| Randers | 27 lat | 400 tys. € | |
| Randers | 27 lat | 500 tys. € | |
| Rheindorf Altach | 27 lat | 450 tys. € | |
| Rheindorf Altach | 26 lat | 450 tys. € | |
| Rheindorf Altach | 26 lat | 500 tys. € | |
| Rheindorf Altach | 25 lat | 500 tys. € | |
| Sturm Graz | 25 lat | 500 tys. € | |
| Sturm Graz | 24 lata | 600 tys. € | |
| Sturm Graz | 24 lata | 600 tys. € | |
| Sturm Graz | 24 lata | 750 tys. € | |
| Sturm Graz | 23 lata | 750 tys. € | |
| Sturm Graz | 23 lata | 750 tys. € | |
| Sturm Graz | 22 lata | 500 tys. € | |
| Sturm Graz | 22 lata | 350 tys. € | |
| Wacker Innsbruck | 22 lata | 250 tys. € | |
| Wacker Innsbruck | 21 lat | 300 tys. € | |
| Wacker Innsbruck | 21 lat | 300 tys. € | |
| Wacker Innsbruck | 20 lat | 300 tys. € | |
| Wacker Innsbruck | 20 lat | 250 tys. € | |
| Blau Weiss Linz | 20 lat | 200 tys. € | |
| Blau Weiss Linz | 19 lat | 150 tys. € | |
| Blau Weiss Linz | 19 lat | 125 tys. € |
Simon Piesinger – wiek: 34 lata. Data urodzenia: 13 maja 1992.
Pozycja: Obrońca.
Simon Piesinger gra w klubie Wolfsberger.
Simon Piesinger – wzrost: 194 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Austria.
Wartość rynkowa: 200 tys. €.
Simon Piesinger w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Simon Piesinger w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 404. Średnia ocena: 5,9.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Austriacka Bundesliga | Wolfsberger | 5 | 404 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025-2026 | Austriacka Bundesliga | Wolfsberger | 28 | 1822 | 2 | 0 | 6,3 |
| Austrian Cup | Wolfsberger | 2 | 57 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Wolfsberger | 2 | 137 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga Europy UEFA | Wolfsberger | 2 | 192 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Austriacka Bundesliga | Wolfsberger | 30 | 2425 | 2 | 2 | 6,4 |
| Wolfsberger |
| 6 |
| 326 |
| 0 |
| 1 |
| 6,3 |
| 2023-2024 | Austriacka Bundesliga | Wolfsberger | 24 | 1539 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Wolfsberger | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Austriacka Bundesliga | Wolfsberger | 26 | 2048 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferencji Europy UEFA | Wolfsberger | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Austrian Cup | Wolfsberger | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Deutschlandsberger | 1 | 74 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2021-2022 | Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Wolfsberger | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duńska Superliga | Randers | 31 | 2620 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Randers | 8 | 720 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Danish Cup | Randers | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Europy UEFA | Randers | 2 | 180 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | Duńska Superliga | Randers | 25 | 1511 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Randers | 2 | 140 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Duńska Superliga | Randers | 28 | 2414 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Randers | 1 | 38 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Austriacka Bundesliga | Rheindorf Altach | 20 | 1466 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Austriacka Bundesliga | Rheindorf Altach | 12 | 661 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Austriacka Bundesliga | Rheindorf Altach | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austriacka Bundesliga | Sturm Graz | 14 | 1131 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2015-2016 | Austriacka Bundesliga | Sturm Graz | 14 | 1126 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Austriacka Bundesliga | Sturm Graz | 21 | 987 | 3 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Austriacka Bundesliga | Sturm Graz | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austriacka Bundesliga | Wacker Innsbruck | 7 | 288 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | Austriacka Bundesliga | Wacker Innsbruck | 15 | 556 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Austriacka Bundesliga | Wacker Innsbruck | 1 | 47 | 0 | 0 | – |
|---|