Reklama
Simon Tibbling – obecny klub: Fram Reykjavik. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Szwecja, Wiek: 32, Wzrost: 171 cm, Wartość rynkowa: 300 tys. €. 2026: mecze: 17, gole: 1, asysty: 1. Ostatni zarejestrowany występ: Vikingur Reykjavik - Fram Reykjavik (24 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 3 mln € (14 lip 2016)
Fram Reykjavík: mecze: 19, gole: 1, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Fram Reykjavík za sezon 2026, Simon Tibbling rozegrał 1006 minut i rozpoczął 12 meczów w podstawowym składzie.
Fram Reykjavík: mecze: 45, gole: 4, asysty: 4
Sarpsborg 08: mecze: 47, gole: 2, asysty: 4
Randers: mecze: 40, gole: 0, asysty: 2
Emmen: mecze: 18, gole: 0, asysty: 0
Brøndby: mecze: 94, gole: 10, asysty: 6
Djurgardens: mecze: 25, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Fram Reykjavik, Wyniki na żywo
Simon Tibbling – wiek: 32 lata. Data urodzenia: 7 września 1994.
Pozycja: Pomocnik.
Simon Tibbling gra w klubie Fram Reykjavik.
Simon Tibbling – wzrost: 171 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Fram Reykjavik | 31 lat | 300 tys. € | |
| Fram Reykjavik | 31 lat | 325 tys. € | |
| Fram Reykjavik | 30 lat | 300 tys. € | |
| Sarpsborg 08 | 30 lat | 300 tys. € | |
| Sarpsborg 08 | 29 lat | 300 tys. € | |
| Sarpsborg 08 | 29 lat | 350 tys. € | |
| Sarpsborg 08 | 29 lat | 400 tys. € | |
| Sarpsborg 08 | 28 lat | 500 tys. € | |
| Sarpsborg 08 | 28 lat | 500 tys. € | |
| Randers | 27 lat | 700 tys. € | |
| Randers | 27 lat | 700 tys. € | |
| Emmen | 26 lat | 700 tys. € | |
| Emmen | 26 lat | 700 tys. € | |
| Emmen | 26 lat | 1 mln € | |
| Emmen | 26 lat | 1,3 mln € | |
| Brondby | 25 lat | 1,3 mln € | |
| Brondby | 25 lat | 1,6 mln € | |
| Brondby | 25 lat | 2 mln € | |
| Brondby | 24 lata | 2,5 mln € | |
| Brondby | 24 lata | 2,5 mln € | |
| Brondby | 23 lata | 2,5 mln € | |
| Brondby | 23 lata | 2 mln € | |
| Groningen | 22 lata | 2,5 mln € | |
| Groningen | 22 lata | 3 mln € | |
| Groningen | 21 lat | 3 mln € | |
| Groningen | 21 lat | 2,8 mln € | |
| Groningen | 20 lat | 2,8 mln € | |
| Groningen | 20 lat | 1,8 mln € | |
| Djurgardens | 19 lat | 800 tys. € | |
| Djurgardens | 18 lat | 700 tys. € | |
| Djurgardens | 18 lat | 500 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Szwecja.
Wartość rynkowa: 300 tys. €.
Simon Tibbling w sezonie 2026: 17 meczów, 1 gol i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Simon Tibbling w sezonie 2026: 17 meczów, 1 gol i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 826. Średnia ocena: 6,5.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Islandzka Besta deild karla | Fram Reykjavík | 17 | 826 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2025-2026 | Islandzka Besta deild karla | Fram Reykjavík | 7 | 625 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Islandzka Besta deild karla | Fram Reykjavík | 14 | 1217 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Islandzka Besta deild karla | Fram Reykjavík | 7 | 630 | 1 | 2 | 6,9 |
| 2024 | Norweska Eliteserien | Sarpsborg 08 | 5 | 163 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Norweska Eliteserien | Sarpsborg 08 |
| 26 |
| 1223 |
| 0 |
| 3 |
| 6,4 |
| 2022-2023 | Puchar Norwegii – kwalifikacje | Sarpsborg 08 | 2 | 111 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | Norweska Eliteserien | Sarpsborg 08 | 14 | 762 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Duńska Superliga | Randers | 26 | 1173 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferencji Europy | Randers | 8 | 399 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Puchar Danii | Randers | 4 | 208 | 0 | 1 | 7,6 | |
| Liga Europy | Randers | 2 | 126 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eredivisie | Emmen | 16 | 1039 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Holandii | Emmen | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Duńska Superliga | Brøndby | 24 | 950 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy | Brøndby | 5 | 350 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | Duńska Superliga | Brøndby | 34 | 1859 | 5 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Danii | Brøndby | 2 | 108 | 0 | 0 | – | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | Brøndby | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| Liga Europy | Brøndby | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Duńska Superliga | Brøndby | 27 | 1814 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2013-2014 | Allsvenskan | Djurgardens | 9 | 623 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Allsvenskan | Djurgardens | 13 | 922 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Allsvenskan | Djurgardens | 3 | 229 | 0 | 0 | – |
|---|