Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 1 mln € (26 gru 2019)
Ostatnia aktualizacja:
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Omonia Nicosia | 31 lat | 200 tys. € | |
| Omonia Nicosia | 30 lat | 200 tys. € | |
| Omonia Nicosia | 30 lat | 225 tys. € | |
| Omonia Nicosia | 30 lat | 250 tys. € | |
| Karmiotissa Polemidion | 29 lat | 250 tys. € | |
| Karmiotissa Polemidion | 29 lat | 250 tys. € | |
| Eibar | 29 lat | 300 tys. € | |
| Eibar | 28 lat | 300 tys. € | |
| Hajduk Split | 28 lat | 400 tys. € | |
| Hajduk Split | 27 lat | 500 tys. € | |
| Hajduk Split | 27 lat | 500 tys. € | |
| Hajduk Split | 27 lat | 650 tys. € | |
| Hajduk Split | 26 lat | 750 tys. € | |
| Hajduk Split | 26 lat | 750 tys. € | |
| Hajduk Split | 25 lat | 500 tys. € | |
| Hajduk Split | 25 lat | 600 tys. € | |
| Hajduk Split | 25 lat | 800 tys. € | |
| Hajduk Split | 24 lata | 1 mln € | |
| Hajduk Split | 24 lata | 750 tys. € | |
| Frosinone | 24 lata | 500 tys. € | |
| Milan | 23 lata | 600 tys. € | |
| Crotone | 23 lata | 600 tys. € | |
| Crotone | 22 lata | 700 tys. € | |
| Royal Excel Mouscron | 22 lata | 700 tys. € | |
| Royal Excel Mouscron | 22 lata | 600 tys. € | |
| Royal Excel Mouscron | 21 lat | 500 tys. € | |
| Royal Excel Mouscron | 21 lat | 100 tys. € | |
| Milan | 20 lat | 150 tys. € | |
| Milan U20 | 19 lat | 100 tys. € | |
| Genoa U20 | 18 lat | 125 tys. € | |
| Genoa U20 | 17 lat | 100 tys. € |
Stefan Simić – obecny klub: Omonia Nicosia. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Czechy, Wiek: 31, Wzrost: 189 cm, Wartość rynkowa: 200 tys. €. Stefan Simić w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Stefan Simić, to Publikum Celje - Omonia Nicosia; zawodnik spędził na boisku 1 minutę. Data meczu: 15 października 2026.
Omonia Nicosia: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Omonia Nicosia za sezon 2026/27, Stefan Simić rozegrał 61 minut i rozpoczął 1 mecz w podstawowym składzie.
Omonia Nicosia: mecze: 8, gole: 0, asysty: 0
Hajduk Split: mecze: 75, gole: 2, asysty: 1
Royal Excel Mouscron: mecze: 9, gole: 1, asysty: 0
Crotone: mecze: 9, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Omonia Nicosia, Wyniki na żywo
Stefan Simić – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 20 stycznia 1995.
Pozycja: Obrońca.
Stefan Simić gra w klubie Omonia Nicosia.
Stefan Simić – wzrost: 189 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Czechy.
Wartość rynkowa: 200 tys. €.
Stefan Simić w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Stefan Simić w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 221. Średnia ocena: 6,4.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Europy UEFA | Omonia Nicosia | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,4 |
| Liga Mistrzów UEFA | Omonia Nicosia | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Liga Konferencji Europy UEFA | Omonia Nicosia | 4 | 349 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Copa del Rey | Hajduk Split | 3 | 275 | 0 | 0 | 5,9 |
| Segunda División | Hajduk Split | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2022-2023 | Chorwacka liga piłkarska | Hajduk Split | 13 | 815 | 0 | 0 | 6,7 |
| Liga Konferencji Europy UEFA | Hajduk Split | 3 | 146 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Chorwacka liga piłkarska | Hajduk Split | 23 | 1434 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Croatian Cup | Hajduk Split | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Chorwacka liga piłkarska | Hajduk Split | 25 | 2250 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferencji Europy UEFA | Hajduk Split | 1 | 120 | 0 | 0 | – | |
| Croatian Cup | Hajduk Split | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Croatian Cup | Hajduk Split | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chorwacka liga piłkarska | Hajduk Split | 1 | 86 | 0 | 0 | – | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | Royal Excel Mouscron | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Europy UEFA | Hajduk Split | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europy UEFA | Royal Excel Mouscron | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2017-2018 | Serie A | Crotone | 9 | 553 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Belgijska Pro League | Royal Excel Mouscron | 7 | 630 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|