Reklama
Sven Müller – obecny klub: Hallescher. Pozycja: Bramkarz, Narodowość: Niemcy, Wiek: 30, Wzrost: 190 cm, Wartość rynkowa: 100 tys. €. 2025-2026: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Hallescher - Augsburg (17 sierpnia 2025).
Ostatnia aktualizacja:
Najwyższa: 500 tys. € (12 paź 2016)
Hallescher: mecze: 44, gole: 0, asysty: 0
Dynamo Dresden: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Wolfsburg: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Karlsruher: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Köln: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Hallescher, Wyniki na żywo
Sven Müller – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 16 lutego 1996.
Pozycja: Bramkarz.
Sven Müller gra w klubie Hallescher.
Sven Müller – wzrost: 190 cm.
Preferowana noga: Obie.
Obywatelstwo: Niemcy.
Wartość rynkowa: 100 tys. €.
Sven Müller w sezonie 2025-2026: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Hallescher | 30 lat | 100 tys. € | |
| Hallescher | 30 lat | 125 tys. € | |
| Hallescher | 29 lat | 125 tys. € | |
| Hallescher | 29 lat | 150 tys. € | |
| Hallescher | 28 lat | 150 tys. € | |
| Hallescher | 28 lat | 150 tys. € | |
| Hallescher | 27 lat | 150 tys. € | |
| Hallescher | 27 lat | 175 tys. € | |
| Dynamo Dresden | 27 lat | 150 tys. € | |
| Dynamo Dresden | 26 lat | 175 tys. € | |
| Hallescher | 26 lat | 175 tys. € | |
| Hallescher | 26 lat | 175 tys. € | |
| Hallescher | 25 lat | 200 tys. € | |
| Hallescher | 25 lat | 225 tys. € | |
| Hallescher | 24 lata | 225 tys. € | |
| Hallescher | 24 lata | 175 tys. € | |
| Hallescher | 24 lata | 150 tys. € | |
| Karlsruher | 23 lata | 150 tys. € | |
| Karlsruher | 23 lata | 150 tys. € | |
| Karlsruher | 22 lata | 150 tys. € | |
| Karlsruher | 22 lata | 150 tys. € | |
| Köln | 22 lata | 200 tys. € | |
| Köln | 21 lat | 200 tys. € | |
| Köln | 21 lat | 300 tys. € | |
| Köln | 20 lat | 300 tys. € | |
| Köln | 20 lat | 500 tys. € | |
| Köln | 20 lat | 100 tys. € | |
| Koln Am | 19 lat | 75 tys. € | |
| Koln Am | 19 lat | 75 tys. € |
Sven Müller w sezonie 2025-2026: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 90. Średnia ocena: 7,0.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Puchar Niemiec | Hallescher | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | Puchar Niemiec | Hallescher | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | 3. Liga | Hallescher | 18 | 1620 | 0 | 0 | 6,6 |
| Puchar Niemiec | Hallescher | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 3. Liga | Dynamo Dresden | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2022-2023 | 3. Liga | Dynamo Dresden | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 |
| Dynamo Dresden |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,6 |
| 3. Liga | Hallescher | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | 3. Liga | Hallescher | 16 | 1440 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2018-2019 | 3. Liga | Wolfsburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Liga | Karlsruher | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Köln | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|