Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 2 mln € (13 lis 2022)
Ostatnia aktualizacja:
Tadeu – obecny klub: Goiás - GO. Pozycja: Bramkarz, Narodowość: Brazylia, Wiek: 34, Wzrost: 184 cm, Wartość rynkowa: 900 tys. €. Tadeu w sezonie 2026: 20 meczów, 2 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Tadeu, to Operario Ferroviario PR - Goias; zawodnik spędził na boisku 90 minut. Data meczu: 11 października 2026.
Goias: mecze: 18, gole: 2, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Goias za sezon 2026, Tadeu rozegrał 1620 minut i rozpoczął 18 meczów w podstawowym składzie.
Goias: mecze: 292, gole: 8, asysty: 3
Ferroviaria SP: mecze: 25, gole: 0, asysty: 0
Osasco Sporting: mecze: 37, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Goiás - GO, Wyniki na żywo
Tadeu – wiek: 34 lata. Data urodzenia: 4 lutego 1992.
Pozycja: Bramkarz.
Tadeu gra w klubie Goiás - GO.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Goiás - GO | 34 lata | 900 tys. € | |
| Goiás - GO | 33 lata | 1 mln € | |
| Goiás - GO | 33 lata | 1,2 mln € | |
| Goiás - GO | 32 lata | 1,5 mln € | |
| Goiás - GO | 32 lata | 1,5 mln € | |
| Goiás - GO | 31 lat | 1,7 mln € | |
| Goiás - GO | 31 lat | 2 mln € | |
| Goiás - GO | 31 lat | 2 mln € | |
| Goiás - GO | 30 lat | 2 mln € | |
| Goiás - GO | 30 lat | 1,5 mln € | |
| Goiás - GO | 30 lat | 1,5 mln € | |
| Goiás - GO | 29 lat | 1,5 mln € | |
| Goiás - GO | 29 lat | 1,2 mln € | |
| Goiás - GO | 29 lat | 800 tys. € | |
| Goiás - GO | 28 lat | 900 tys. € | |
| Goiás - GO | 28 lat | 800 tys. € | |
| Goiás - GO | 27 lat | 1 mln € | |
| Goiás - GO | 27 lat | 900 tys. € | |
| Ceara | 24 lata | 50 tys. € |
Tadeu – wzrost: 184 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Brazylia.
Wartość rynkowa: 900 tys. €.
Tadeu w sezonie 2026: 20 meczów, 2 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Tadeu w sezonie 2026: 20 meczów, 2 gole i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 1800. Średnia ocena: 7,2.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazylijska Serie B | Goias | 18 | 1620 | 2 | 0 | 7,0 |
| Brazilian Cup | Goias | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,4 | |
| 2025-2026 | Brazylijska Serie B | Goias | 14 | 1260 | 0 | 0 | 6,7 |
| Brazilian Cup | Goias | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Brazylijska Serie B | Goias | 16 | 1440 | 2 | 2 | 7,0 |
| 2024-2025 | Brazylijska Serie B | Goias | 15 | 1350 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Brazylijska Serie B |
| Goias |
| 21 |
| 1890 |
| 3 |
| 0 |
| 6,8 |
| Brazilian Cup | Goias | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Brazylijska Serie B | Goias | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Goias | 9 | 810 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Copa Sudamericana | Goias | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Brazylijska Serie A | Goias | 22 | 1980 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Goias | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Brazylijska Serie A | Goias | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Goias | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Brazylijska Serie A | Goias | 22 | 1980 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Brazylijska Serie A | Goias | 12 | 1080 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie B | Goias | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Brazylijska Serie B | Goias | 19 | 1710 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Brazylijska Serie B | Goias | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazylijska Serie A | Goias | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Copa Sudamericana | Goias | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | Brazylijska Serie A | Goias | 24 | 2160 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2019-2020 | Brazylijska Serie A | Goias | 20 | 1768 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2019 | Brazylijska Serie A | Goias | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 7 | 660 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Brazylijska Serie A | Goias | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazylijska Serie B | Osasco Sporting | 15 | 1350 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018 | Brazylijska Serie B | Osasco Sporting | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Brazylijska Serie B | Osasco Sporting | 15 | 1350 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,2 |