Reklama
Thabo Cele – obecny klub: Mamelodi Sundowns. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Republika Południowej Afryki, Wiek: 29, Wzrost: 168 cm, Wartość rynkowa: 450 tys. €. 2026-2027: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants (27 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 650 tys. € (15 lis 2022)
Mamelodi Sundowns: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Mamelodi Sundowns za sezon 2026/27, Thabo Cele rozegrał 27 minut i rozpoczął 0 meczów w podstawowym składzie.
Mamelodi Sundowns: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Kaizer Chiefs: mecze: 34, gole: 0, asysty: 0
Fakel Voronezh: mecze: 26, gole: 0, asysty: 0
Radomiak Radom: mecze: 33, gole: 0, asysty: 1
Cova Piedade: mecze: 44, gole: 2, asysty: 1
Powiązane strony: Mamelodi Sundowns, Wyniki na żywo
Thabo Cele – wiek: 29 lat. Data urodzenia: 15 stycznia 1997.
Pozycja: Pomocnik.
Thabo Cele gra w klubie Mamelodi Sundowns.
Thabo Cele – wzrost: 168 cm.
Preferowana noga: Obie.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Kaizer Chiefs | 29 lat | 450 tys. € | |
| Kaizer Chiefs | 28 lat | 400 tys. € | |
| Kaizer Chiefs | 28 lat | 350 tys. € | |
| Fakel | 27 lat | 350 tys. € | |
| Fakel | 27 lat | 250 tys. € | |
| Fakel | 26 lat | 300 tys. € | |
| Radomiak Radom | 26 lat | 350 tys. € | |
| Radomiak Radom | 26 lat | 450 tys. € | |
| Radomiak Radom | 25 lat | 650 tys. € | |
| Radomiak Radom | 25 lat | 450 tys. € | |
| Radomiak Radom | 25 lat | 100 tys. € | |
| Radomiak Radom | 24 lata | 150 tys. € | |
| Cova Piedade | 24 lata | 275 tys. € | |
| Cova Piedade | 23 lata | 200 tys. € | |
| Cova Piedade | 22 lata | 150 tys. € | |
| Cova Piedade | 22 lata | 250 tys. € | |
| Cova Piedade | 22 lata | 250 tys. € | |
| Benfica B | 20 lat | 75 tys. € |
Obywatelstwo: Republika Południowej Afryki.
Wartość rynkowa: 450 tys. €.
Thabo Cele w sezonie 2026-2027: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Thabo Cele w sezonie 2026-2027: 1 mecz, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 27. Średnia ocena: 6,7.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Południowoafrykańska Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026 | Puchar Premier League RPA | Mamelodi Sundowns | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| Międzynarodowe mecze towarzyskie klubów | Mamelodi Sundowns | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Południowoafrykańska Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 17 | 906 | 0 | 0 | 6,8 |
| Puchar Konfederacji CAF | Kaizer Chiefs | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025 | Puchar Premier League RPA | Kaizer Chiefs |
| 1 |
| 75 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024-2025 | Południowoafrykańska Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 11 | 713 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Południowoafrykańskiej | Kaizer Chiefs | 4 | 315 | 0 | 0 | – | |
| Rosyjska Premier League | Fakel Voronezh | 8 | 432 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Puchar Rosji | Fakel Voronezh | 5 | 269 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Rosyjska Premier League | Fakel Voronezh | 10 | 290 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Rosji | Fakel Voronezh | 3 | 193 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Ekstraklasa | Radomiak Radom | 19 | 1095 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar COSAFA | JaponiaReprezentacja | 4 | 294 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Ekstraklasa | Radomiak Radom | 14 | 675 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021 | Turniej piłkarski mężczyzn na igrzyskach olimpijskich | Republika Południowej AfrykiReprezentacja | 3 | 263 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Liga Portugal 2 | Cova Piedade | 27 | 1729 | 2 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Portugalii | Cova Piedade | 1 | 40 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Portugal 2 | Cova Piedade | 8 | 337 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Liga Portugal 2 | Cova Piedade | 8 | 544 | 0 | 0 | – |
|---|