Reklama
Thijs Oosting – obecny klub: PEC Zwolle. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Holandia, Wiek: 26, Wzrost: 176 cm, Wartość rynkowa: 900 tys. €. 2026-2027: mecze: 13, gole: 2, asysty: 2. Ostatni zarejestrowany występ: Willem II - PEC Zwolle (6 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 900 tys. € (27 maj 2026)
PEC Zwolle: mecze: 12, gole: 2, asysty: 2
Według dostępnych danych zespołu PEC Zwolle za sezon 2026/27, Thijs Oosting rozegrał 738 minut i rozpoczął 9 meczów w podstawowym składzie.
PEC Zwolle: mecze: 49, gole: 10, asysty: 6
Groningen: mecze: 24, gole: 4, asysty: 0
Willem II: mecze: 51, gole: 15, asysty: 7
AZ Alkmaar Youth: mecze: 51, gole: 12, asysty: 9
AZ Alkmaar: mecze: 5, gole: 1, asysty: 0
RKC Waalwijk: mecze: 17, gole: 4, asysty: 3
Powiązane strony: PEC Zwolle, Wyniki na żywo
Thijs Oosting – wiek: 26 lat. Data urodzenia: 11 maja 2000.
Pozycja: Pomocnik.
Thijs Oosting gra w klubie PEC Zwolle.
Thijs Oosting – wzrost: 176 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| PEC Zwolle | 26 lat | 900 tys. € | |
| PEC Zwolle | 25 lat | 700 tys. € | |
| PEC Zwolle | 25 lat | 700 tys. € | |
| Groningen | 25 lat | 500 tys. € | |
| Groningen | 24 lata | 700 tys. € | |
| Willem II | 24 lata | 700 tys. € | |
| Willem II | 23 lata | 600 tys. € | |
| Willem II | 23 lata | 500 tys. € | |
| Willem II | 22 lata | 600 tys. € | |
| AZ Alkmaar | 21 lat | 600 tys. € | |
| RKC Waalwijk | 21 lat | 600 tys. € | |
| AZ Alkmaar | 20 lat | 600 tys. € | |
| AZ Alkmaar | 20 lat | 400 tys. € | |
| AZ Alkmaar U21 | 20 lat | 400 tys. € | |
| AZ Alkmaar U21 | 19 lat | 250 tys. € |
Preferowana noga: Lewa.
Obywatelstwo: Holandia.
Wartość rynkowa: 900 tys. €.
Thijs Oosting w sezonie 2026-2027: 13 meczów, 2 gole i 2 asysty we wszystkich rozgrywkach.
Thijs Oosting w sezonie 2026-2027: 13 meczów, 2 gole i 2 asysty we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 808. Średnia ocena: 6,7.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | PEC Zwolle | 12 | 738 | 2 | 2 | 6,7 |
| Puchar Holandii | PEC Zwolle | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | Eredivisie | PEC Zwolle | 34 | 2652 | 6 | 3 | 6,5 |
| Puchar Holandii | PEC Zwolle | 2 | 180 | 2 | 1 | 7,6 | |
| 2024-2025 | Eredivisie | Groningen | 22 | 775 | 1 | 0 | 6,4 |
| Puchar Holandii | Groningen | 2 | 162 | 3 | 0 | 8,0 | |
| 2023-2024 | Eerste Divisie |
| Willem II |
| 34 |
| 2423 |
| 12 |
| 5 |
| 6,9 |
| 2022-2023 | Eerste Divisie | Willem II | 14 | 926 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Eredivisie | Willem II | 3 | 270 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | AZ Alkmaar Youth | 9 | 661 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Eredivisie | AZ Alkmaar | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Konferencji Europy | AZ Alkmaar | 1 | 12 | 1 | 0 | 8,1 | |
| Liga Europy | AZ Alkmaar | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eredivisie | RKC Waalwijk | 17 | 1177 | 4 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | AZ Alkmaar Youth | 15 | 1311 | 6 | 4 | 6,9 |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | AZ Alkmaar Youth | 25 | 2001 | 6 | 4 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Eerste Divisie | AZ Alkmaar Youth | 2 | 17 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|