
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 17 mln € (26 mar 2025)
Ostatnia aktualizacja:
Tim Kleindienst – obecny klub: Borussia M’gladbach. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Niemcy, Wiek: 31, Wzrost: 194 cm, Wartość rynkowa: 8 mln €. Tim Kleindienst w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Tim Kleindienst, to Freiburg - Borussia Monchengladbach; zawodnik spędził na boisku 52 minuty. Data meczu: 12 września 2026.
Borussia Monchengladbach: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Borussia Monchengladbach za sezon 2026/27, Tim Kleindienst rozegrał 219 minut i rozpoczął 3 mecze w podstawowym składzie.
Borussia Monchengladbach: mecze: 40, gole: 16, asysty: 8
Heidenheim 1846: mecze: 171, gole: 81, asysty: 18
KAA Gent: mecze: 23, gole: 3, asysty: 1
Freiburg: mecze: 35, gole: 2, asysty: 4
Paderborn 07: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Fortuna Dusseldorf: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Borussia M’gladbach, Wyniki na żywo
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Borussia M’gladbach | 30 lat | 8 mln € | |
| Borussia M’gladbach | 30 lat | 10 mln € | |
| Borussia M’gladbach | 30 lat | 12 mln € | |
| Borussia M’gladbach | 29 lat | 17 mln € | |
| Borussia M’gladbach | 29 lat | 17 mln € | |
| Borussia M’gladbach | 29 lat | 12 mln € | |
| Borussia M’gladbach | 29 lat | 8 mln € | |
| Heidenheim | 28 lat | 6 mln € | |
| Heidenheim | 28 lat | 5 mln € | |
| Heidenheim | 28 lat | 5 mln € | |
| Heidenheim | 27 lat | 4 mln € | |
| Heidenheim | 27 lat | 3 mln € | |
| Heidenheim | 27 lat | 2,5 mln € | |
| Heidenheim | 26 lat | 2 mln € | |
| Heidenheim | 26 lat | 2,5 mln € | |
| Heidenheim | 25 lat | 3 mln € | |
| Heidenheim | 25 lat | 3 mln € | |
| KAA Gent | 25 lat | 2,3 mln € | |
| KAA Gent | 25 lat | 2,7 mln € | |
| Heidenheim | 24 lata | 2,2 mln € | |
| Heidenheim | 24 lata | 2,7 mln € | |
| Heidenheim | 24 lata | 1,5 mln € | |
| Freiburg | 23 lata | 1,5 mln € | |
| Freiburg | 23 lata | 2 mln € | |
| Freiburg | 22 lata | 2 mln € | |
| Freiburg | 22 lata | 1,3 mln € | |
| Heidenheim | 21 lat | 800 tys. € | |
| Heidenheim | 21 lat | 650 tys. € | |
| Heidenheim | 20 lat | 400 tys. € | |
| Freiburg | 20 lat | 500 tys. € | |
| Freiburg | 19 lat | 650 tys. € | |
| Energie Cottbus | 19 lat | 400 tys. € | |
| Energie Cottbus | 19 lat | 300 tys. € | |
| Energie Cottbus U19 | 18 lat | 150 tys. € | |
| Energie Cottbus U19 | 18 lat | 150 tys. € | |
| Energie Cottbus U19 | 17 lat | 100 tys. € |
Tim Kleindienst – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 31 sierpnia 1995.
Pozycja: Napastnik.
Tim Kleindienst gra w klubie Borussia M’gladbach.
Tim Kleindienst – wzrost: 194 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Niemcy.
Wartość rynkowa: 8 mln €.
Tim Kleindienst w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Tim Kleindienst w sezonie 2026-2027: 3 mecze, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 219. Średnia ocena: 6,1.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 3 | 219 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 3 | 6 | 0 | 0 | 6,4 |
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 31 | 2748 | 16 | 7 | 7,2 |
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Liga Narodów UEFA | NiemcyReprezentacja | 6 | 407 | 4 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Bundesliga | Heidenheim 1846 | 33 | 2880 | 12 | 3 | 6,8 |
|---|
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 2 | 106 | 2 | 0 | 7,7 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 32 | 2835 | 25 | 6 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 2 | 141 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 29 | 2362 | 10 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 1 | 120 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 16 | 1355 | 11 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgijska Pro League | KAA Gent | 15 | 565 | 1 | 1 | 6,2 | |
| Liga Europy UEFA | KAA Gent | 5 | 231 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Liga Mistrzów UEFA | KAA Gent | 3 | 156 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 29 | 2478 | 14 | 4 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Freiburg | 4 | 199 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Freiburg | 2 | 40 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Freiburg | 22 | 1134 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 27 | 2137 | 7 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Freiburg | 6 | 68 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | 2. Bundesliga | Freiburg | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1 | 12 | 0 | 0 | – |