Reklama
Toby Mullarkey – obecny klub: Carlisle United. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Anglia, Wiek: 31, Wzrost: 173 cm, Wartość rynkowa: 225 tys. €. 2026-2027: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Carlisle United - Harrogate Town (28 października 2026).
Ostatnia aktualizacja:
Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Brak danych
Najwyższa: 300 tys. € (26 gru 2024)
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Fleetwood Town |
Carlisle United: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Carlisle United za sezon 2026/27, Toby Mullarkey rozegrał 296 minut i rozpoczął 4 mecze w podstawowym składzie.
Carlisle United: mecze: 5, gole: 0, asysty: 0
Fleetwood Town: mecze: 28, gole: 0, asysty: 0
Crawley Town: mecze: 37, gole: 1, asysty: 1
Grimsby Town: mecze: 48, gole: 2, asysty: 3
Rochdale: mecze: 12, gole: 0, asysty: 0
Boston United: mecze: 4, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Carlisle United, Wyniki na żywo
Toby Mullarkey – wiek: 31 lat. Data urodzenia: 4 listopada 1995.
Pozycja: Obrońca.
Toby Mullarkey gra w klubie Carlisle United.
Toby Mullarkey – wzrost: 173 cm.
| 30 lat |
| 225 tys. € |
| Fleetwood Town | 30 lat | 275 tys. € |
| Crawley Town | 29 lat | 300 tys. € |
| Crawley Town | 28 lat | 300 tys. € |
| Grimsby Town | 27 lat | 200 tys. € |
| Grimsby Town | 27 lat | 200 tys. € |
| Rochdale | 26 lat | 125 tys. € |
| Rochdale | 26 lat | 150 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Anglia.
Wartość rynkowa: 225 tys. €.
Toby Mullarkey w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Toby Mullarkey w sezonie 2026-2027: 5 meczów, 0 goli i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 296. Średnia ocena: 6,3.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | National League | Carlisle United | 5 | 296 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | League Two | Fleetwood Town | 21 | 1523 | 0 | 0 | 6,2 |
| EFL Trophy | Fleetwood Town | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Puchar Anglii | Fleetwood Town | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Fleetwood Town | 1 | 60 | 0 | 0 | 5,0 | |
| 2024-2025 | League One | Crawley Town | 31 | 2739 | 0 | 1 | 6,4 |
| Puchar Anglii |
| Crawley Town |
| 2 |
| 210 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| EFL Trophy | Crawley Town | 2 | 135 | 0 | 0 | 5,9 |
| Puchar Ligi Angielskiej | Crawley Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | League Two | Grimsby Town | 42 | 3626 | 2 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Grimsby Town | 3 | 184 | 0 | 0 | 5,9 | |
| EFL Trophy | Grimsby Town | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Puchar Ligi Angielskiej | Grimsby Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2022-2023 | League Two | Rochdale | 12 | 979 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Anglii | Boston United | 2 | 162 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Puchar Anglii | Altrincham | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National League | Boston United | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | National League North | Boston United | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|