Reklama
Tomislav Štrkalj – obecny klub: Tractor. Pozycja: Napastnik, Narodowość: Chorwacja, Wiek: 30, Wzrost: 184 cm, Wartość rynkowa: 700 tys. €. 2026-2027: mecze: 4, gole: 1, asysty: 0. Ostatni zarejestrowany występ: Tractor - Neftchi Fergana (2 listopada 2026).
Ostatnia aktualizacja:

Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 850 tys. € (22 gru 2024)
Tractor: mecze: 7, gole: 0, asysty: 0
Według dostępnych danych zespołu Tractor za sezon 2026/27, Tomislav Štrkalj rozegrał 181 minut i rozpoczął 2 mecze w podstawowym składzie.
Tractor: mecze: 18, gole: 4, asysty: 2
Slaven Belupo: mecze: 31, gole: 7, asysty: 7
Tondela: mecze: 57, gole: 2, asysty: 1
Auda Riga: mecze: 12, gole: 0, asysty: 0
Hrvatski Dragovoljac: mecze: 14, gole: 2, asysty: 0
Rudes: mecze: 4, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Tractor, Wyniki na żywo
Tomislav Štrkalj – wiek: 30 lat. Data urodzenia: 2 sierpnia 1996.
Pozycja: Napastnik.
Tomislav Štrkalj gra w klubie Tractor.
Tomislav Štrkalj – wzrost: 184 cm.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Tractor | 29 lat | 700 tys. € | |
| Tractor | 29 lat | 750 tys. € | |
| Tractor | 28 lat | 800 tys. € | |
| Tractor | 28 lat | 850 tys. € | |
| Slaven Belupo | 27 lat | 600 tys. € | |
| Slaven Belupo | 27 lat | 250 tys. € | |
| Tondela | 26 lat | 175 tys. € | |
| Tondela | 26 lat | 225 tys. € | |
| Auda Riga | 25 lat | 350 tys. € | |
| Hrvatski Dragovoljac | 25 lat | 350 tys. € | |
| Tondela | 24 lata | 300 tys. € | |
| Tondela | 24 lata | 300 tys. € | |
| Tondela | 24 lata | 400 tys. € | |
| Tondela | 23 lata | 325 tys. € | |
| Tondela | 23 lata | 400 tys. € | |
| Tondela | 23 lata | 400 tys. € | |
| Rudes | 22 lata | 400 tys. € | |
| Osijek | 22 lata | 250 tys. € | |
| Cibalia | 21 lat | 300 tys. € | |
| Osijek | 19 lat | 50 tys. € | |
| Osijek | 19 lat | 50 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Chorwacja.
Wartość rynkowa: 700 tys. €.
Tomislav Štrkalj w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach.
Tomislav Štrkalj w sezonie 2026-2027: 4 mecze, 1 gol i 0 asyst we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 161. Średnia ocena: 6,8.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Elitarna Liga Mistrzów AFC | Tractor | 4 | 161 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Elitarna Liga Mistrzów AFC | Tractor | 8 | 404 | 1 | 2 | 6,7 |
| 2024-2025 | Liga Mistrzów AFC 2 | Tractor | 6 | 353 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Chorwacka 1. liga | Slaven Belupo | 31 | 2268 | 7 | 7 | 6,8 |
| 2022-2023 | Liga Portugal 2 | Tondela | 19 | 881 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Łotewska Virslīga | Auda Riga | 12 |
| 682 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Chorwacka 1. liga | Hrvatski Dragovoljac | 14 | 1030 | 2 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Tondela | 17 | 598 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Ligi Portugalskiej | Tondela | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Portugalii | Tondela | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Tondela | 19 | 877 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Chorwacka 1. liga | Rudes | 4 | 264 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chorwacka 1. liga | Osijek | 4 | 29 | 0 | 0 | – | |
| Liga Europy | Osijek | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,8 |