Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Kontuzjowany
Brak danych
Najwyższa: 1 mln € (20 gru 2020)
Ostatnia aktualizacja:
Won Du-jae – obecny klub: Shimizu S Pulse. Pozycja: Obrońca, Narodowość: Korea Południowa, Wiek: 28, Wzrost: 187 cm, Wartość rynkowa: 800 tys. €. Won Du-jae w sezonie 2026-2027: 2 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Won Du-jae, to Shimizu S-Pulse - JEF United Ichihara Chiba; zawodnik spędził na boisku 76 minut. Data meczu: 19 września 2026.
Shimizu S-Pulse: mecze: 2, gole: 0, asysty: 1
Według dostępnych danych zespołu Shimizu S-Pulse za sezon 2026/27, Won Du-jae rozegrał 99 minut i rozpoczął 1 mecz w podstawowym składzie.
Shimizu S-Pulse: mecze: 2, gole: 0, asysty: 1
Khor Fakkan: mecze: 36, gole: 0, asysty: 0
Ulsan HD: mecze: 96, gole: 2, asysty: 6
Gimcheon Sangmu: mecze: 46, gole: 2, asysty: 0
Powiązane strony: Shimizu S Pulse, Wyniki na żywo
Won Du-jae – wiek: 28 lat. Data urodzenia: 18 listopada 1997.
| Data | Drużyna | Wiek | Wartość |
|---|---|---|---|
| Khorfakkan | 28 lat | 800 tys. € | |
| Khorfakkan | 28 lat | 900 tys. € | |
| Khorfakkan | 27 lat | 800 tys. € | |
| Khorfakkan | 27 lat | 900 tys. € | |
| Gimcheon Sangmu | 26 lat | 1 mln € | |
| Gimcheon Sangmu | 26 lat | 900 tys. € | |
| Gimcheon Sangmu | 25 lat | 900 tys. € | |
| Ulsan HD | 25 lat | 900 tys. € | |
| Ulsan HD | 24 lata | 900 tys. € | |
| Ulsan HD | 24 lata | 1 mln € | |
| Ulsan HD | 23 lata | 1 mln € | |
| Ulsan HD | 23 lata | 1 mln € | |
| Ulsan HD | 22 lata | 850 tys. € | |
| Ulsan HD | 22 lata | 400 tys. € | |
| Avispa Fukuoka | 22 lata | 500 tys. € | |
| Avispa Fukuoka | 21 lat | 350 tys. € | |
| Avispa Fukuoka | 21 lat | 350 tys. € | |
| Avispa Fukuoka | 20 lat | 250 tys. € |
Won Du-jae gra w klubie Shimizu S Pulse.
Won Du-jae – wzrost: 187 cm.
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Korea Południowa.
Wartość rynkowa: 800 tys. €.
Won Du-jae w sezonie 2026-2027: 2 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Pozycja: Obrońca.
Won Du-jae w sezonie 2026-2027: 2 mecze, 0 goli i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 99. Średnia ocena: 6,7.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Japońska J1 League | Shimizu S-Pulse | 2 | 99 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2026 | World Championship qualification (AFC) | Korea PołudniowaReprezentacja | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | Emiracka Pro League | Khor Fakkan | 12 | 1010 | 0 | 0 | 6,5 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Khor Fakkan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | Korea PołudniowaReprezentacja | 3 | 128 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Emiracka Pro League |
| 23 |
| 2070 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 4 | 268 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Koreańska K League 1 | Gimcheon Sangmu | 11 | 861 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2023-2024 | Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koreańska K League 1 | Gimcheon Sangmu | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Koreańska K League 2 | Gimcheon Sangmu | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Koreańska K League 2 | Gimcheon Sangmu | 30 | 2291 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Koreańska K League 2 | Gimcheon Sangmu | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 5 | 247 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | Korea PołudniowaReprezentacja | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 10 | 665 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Ulsan HD | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,7 | |
| World Championship qualification (AFC) | Korea PołudniowaReprezentacja | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 15 | 1244 | 0 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Ulsan HD | 4 | 288 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2021 | Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 11 | 901 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Ulsan HD | 2 | 134 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Men's Olympic Football Tournament | Korea PołudniowaReprezentacja | 2 | 135 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 17 | 1338 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Ulsan HD | 4 | 211 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Club World Championship(old) | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Men's Olympic Football Tournament | Korea PołudniowaReprezentacja | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,3 | |
| World Championship qualification (AFC) | Korea PołudniowaReprezentacja | 2 | 113 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Mecze towarzyskie reprezentacji | Korea PołudniowaReprezentacja | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 9 | 641 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Ulsan HD | 2 | 108 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Club World Championship(old) | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Koreańska K League 1 | Ulsan HD | 7 | 551 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| AFC Champions League | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| AFC U23 Asian Cup | Arabia SaudyjskaReprezentacja | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,6 | |
| AFC U23 Asian Cup | Korea PołudniowaReprezentacja | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,9 |