Średnia ocen w miesiącu
Dotknij wykresu, aby zmienić wartości
Najwyższa: 600 tys. € (27 gru 2019)
Ostatnia aktualizacja:
Yutaka Soneda – obecny klub: Ehime. Pozycja: Pomocnik, Narodowość: Japonia, Wiek: 32, Wzrost: 171 cm, Wartość rynkowa: 175 tys. €. Yutaka Soneda w sezonie 2025: 13 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Najnowszy mecz w dostępnych danych, w którym wystąpił Yutaka Soneda, to Ehime - V-Varen Nagasaki; zawodnik spędził na boisku 60 minut. Data meczu: 8 listopada 2025.
Ehime: mecze: 72, gole: 7, asysty: 4
Mito Hollyhock: mecze: 28, gole: 5, asysty: 1
Kyoto Sanga: mecze: 35, gole: 0, asysty: 0
Ventforet Kofu: mecze: 3, gole: 0, asysty: 0
Urawa Red Diamonds: mecze: 1, gole: 0, asysty: 0
Powiązane strony: Ehime, Wyniki na żywo
Yutaka Soneda – wiek: 32 lata. Data urodzenia: 29 sierpnia 1994.
Pozycja: Pomocnik.
Yutaka Soneda gra w klubie Ehime.
| 28 lat |
| 350 tys. € |
| Mito Hollyhock | 27 lat | 375 tys. € |
| Mito Hollyhock | 27 lat | 350 tys. € |
| Kyoto Sanga | 26 lat | 450 tys. € |
| Kyoto Sanga | 26 lat | 500 tys. € |
| Kyoto Sanga | 25 lat | 475 tys. € |
| Ventforet Kofu | 25 lat | 600 tys. € |
| Ventforet Kofu | 24 lata | 500 tys. € |
| Ventforet Kofu | 24 lata | 250 tys. € |
| Ventforet Kofu | 23 lata | 75 tys. € |
| Ventforet Kofu | 22 lata | 50 tys. € |
Preferowana noga: Prawa.
Obywatelstwo: Japonia.
Wartość rynkowa: 175 tys. €.
Yutaka Soneda w sezonie 2025: 13 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach.
Yutaka Soneda w sezonie 2025: 13 meczów, 2 gole i 1 asysta we wszystkich rozgrywkach. Rozegrane minuty: 713. Średnia ocena: 6,6.
| Sezon | Rozgrywki | Drużyna | Mecze | Rozegrane minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Japońska J2 League | Ehime | 13 | 713 | 2 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | Japońska J2 League | Ehime | 4 | 168 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2024 | Japońska J2 League | Ehime | 16 | 513 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Japońska J2 League | Ehime | 4 | 153 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Japońska J3 League | Ehime | 31 | 1939 | 5 | 2 | 6,5 |
| 2022-2023 | Japońska J3 League | Ehime | 4 | 119 | 0 | 0 | 6,2 |
| Japońska J2 League | Mito Hollyhock | 2 | 118 | 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2022 | Japońska J2 League | Mito Hollyhock | 13 | 565 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Japońska J2 League | Mito Hollyhock | 12 | 600 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Cesarza | Mito Hollyhock | 1 | 83 | 0 | 0 | – | |
| Japońska J2 League | Kyoto Sanga | 3 | 100 | 0 | 0 | – | |
| Puchar Cesarza | Kyoto Sanga | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Japońska J2 League | Kyoto Sanga | 27 | 1313 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puchar Cesarza | Kyoto Sanga | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Japońska J2 League | Kyoto Sanga | 3 | 182 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japońska J2 League | Ventforet Kofu | 1 | 58 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Japońska J1 League | Urawa Red Diamonds | 1 | 18 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japońska J1 League | Ventforet Kofu | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,4 |