Nu există date
Maximă: 3 mil. € (17 sept. 2013)
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Belouizdad | 38 de ani | 100 K € | |
| Al Wakrah | 37 de ani | 100 K € | |
| Al Duhail | 36 de ani | 150 K € | |
| Sheffield United | 36 de ani | 300 K € | |
| Al Gharafa | 35 de ani | 400 K € | |
| Al Gharafa | 34 de ani | 525 K € | |
| Al Gharafa | 34 de ani | 650 K € | |
| Nott'm Forest | 33 de ani | 750 K € |
Actualizat:
Post: Mijlocaș, Naționalitate: Algeria, Vârstă: 40, Înălțime: 178 cm. Adlène Guédioura în sezonul 2023-2024: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Adlène Guédioura a fost Belouizdad - Young Africans, cu 12 minute pe teren. Data meciului: 24 noiembrie 2023.
Al-Gharafa Sports Club: 31 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Belouizdad: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Al Duhail Sports Club: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Al-Wakrah Sports Club: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Burton: 2 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Nottingham Forest: 58 meciuri, 2 goluri, 2 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Adlène Guédioura are 40 de ani. Data nașterii: 12 noiembrie 1985.
Post: Mijlocaș.
Adlène Guédioura – Înălțime: 178 cm.
| Nott'm Forest | 32 de ani | 1 mil. € |
| Middlesbrough | 31 de ani | 1 mil. € |
| Middlesbrough | 31 de ani | 1 mil. € |
| Watford | 30 de ani | 1 mil. € |
| Watford | 30 de ani | 1 mil. € |
| Crystal Palace | 29 de ani | 1 mil. € |
| Crystal Palace | 29 de ani | 1 mil. € |
| Crystal Palace | 28 de ani | 1,5 mil. € |
| Crystal Palace | 28 de ani | 2,5 mil. € |
| Crystal Palace | 27 de ani | 3 mil. € |
| Nott'm Forest | 27 de ani | 1,7 mil. € |
| Nott'm Forest | 27 de ani | 1,5 mil. € |
| Wolves | 26 de ani | 1 mil. € |
| Wolves | 25 de ani | 1,5 mil. € |
| Wolves | 25 de ani | 1,5 mil. € |
| Wolves | 24 de ani | 1,5 mil. € |
| Charleroi | 23 de ani | 500 K € |
| Kortrijk | 22 de ani | 300 K € |
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Algeria.
Adlène Guédioura în sezonul 2023-2024: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Adlène Guédioura în sezonul 2023-2024: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 77.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | CAF Champions League | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,3 |
| CAF Champions League | Belouizdad | 1 | 12 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2022-2023 | Qatar Stars League | Al Duhail Sports Club | 5 | 386 | 0 | 0 | 6,8 |
| Qatar Stars League | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Qatar Stars League | Al-Wakrah Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2022 | World Championship qualification (CAF) | AlgeriaEchipa națională | 1 | 4 | 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2021-2022 | League One | Al-Gharafa Sports Club | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Championship | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 | |
| League One | Burton | 2 | 176 | 2 | 0 | 6,9 |
| 2021 | AFC Champions League | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 120 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qatar Amir Cup | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Qatar Stars League | Al-Gharafa Sports Club | 20 | 1.783 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qatar FA Cup | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Qatar Crown Prince Cup | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Meciuri amicale internaționale | AlgeriaEchipa națională | 2 | 61 | 0 | 0 | 5,1 |
| 2019-2020 | Qatar Stars League | Al-Gharafa Sports Club | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale | AlgeriaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | AlgeriaEchipa națională | 5 | 366 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Championship | Nottingham Forest | 27 | 1.715 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Cupa Africii pe Națiuni CAF | AlgeriaEchipa națională | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Meciuri amicale internaționale | AlgeriaEchipa națională | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Championship | Nottingham Forest | 9 | 417 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Middlesbrough | 1 | 50 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | Premier League | Middlesbrough | 5 | 135 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Watford | 12 | 722 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2015-2016 | Premier League | Watford | 18 | 421 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Watford | 9 | 556 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Crystal Palace | 6 | 120 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2013-2014 | Premier League | Crystal Palace | 7 | 228 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Nottingham Forest | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | Championship | Nottingham Forest | 18 | 1.138 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Championship | Nottingham Forest | 2 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Wolverhampton Wanderers | 10 | 294 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Premier League | Wolverhampton Wanderers | 10 | 367 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2010 | Campionatul Mondial | AlgeriaEchipa națională | 3 | 39 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2009-2010 | Premier League | Wolverhampton Wanderers | 11 | 410 | 0 | 0 | – |
|---|