Publicitate
Post: Mijlocaș, Naționalitate: Maroc, Vârstă: 35, Înălțime: 166 cm. 2025-2026: 22 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Sarıyer - Amedspor (19 februarie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 3 mil. € (9 ian. 2017)
Sarıyer: 22 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Iğdır FK: 31 meciuri, 11 goluri, 3 pase decisive
Eyüpspor: 29 meciuri, 7 goluri, 2 pase decisive
Pendikspor: 34 meciuri, 13 goluri, 12 pase decisive
Volos NPS: 30 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Altay: 33 meciuri, 4 goluri, 3 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Adrien Regattin are 35 de ani. Data nașterii: 22 august 1991.
Post: Mijlocaș.
Adrien Regattin – Înălțime: 166 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Maroc.
Adrien Regattin în sezonul 2025-2026: 22 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Sarıyer | 34 de ani | 75 K € | |
| Sarıyer | 34 de ani | 100 K € | |
| Sarıyer | 34 de ani | 125 K € | |
| Iğdır | 33 de ani | 150 K € | |
| Iğdır | 33 de ani | 175 K € | |
| Iğdır | 33 de ani | 225 K € | |
| Iğdır | 33 de ani | 225 K € | |
| Eyüpspor | 32 de ani | 250 K € | |
| Eyüpspor | 32 de ani | 275 K € | |
| Eyüpspor | 32 de ani | 275 K € | |
| Eyüpspor | 32 de ani | 400 K € | |
| Pendikspor | 31 de ani | 400 K € | |
| Pendikspor | 31 de ani | 400 K € | |
| Pendikspor | 31 de ani | 400 K € | |
| Volos NPS | 30 de ani | 400 K € | |
| Volos NPS | 30 de ani | 700 K € | |
| Altay | 29 de ani | 800 K € | |
| Altay | 29 de ani | 600 K € | |
| Cincinnati | 29 de ani | 600 K € | |
| Cincinnati | 28 de ani | 475 K € | |
| Cincinnati | 28 de ani | 600 K € | |
| Akhisarspor | 27 de ani | 600 K € | |
| Akhisarspor | 27 de ani | 900 K € | |
| Ankaraspor | 26 de ani | 1,2 mil. € | |
| Ankaraspor | 26 de ani | 1,8 mil. € | |
| Ankaraspor | 25 de ani | 2,8 mil. € | |
| Ankaraspor | 25 de ani | 3 mil. € | |
| Toulouse | 24 de ani | 2 mil. € | |
| Toulouse | 23 de ani | 2 mil. € | |
| Toulouse | 23 de ani | 2 mil. € | |
| Toulouse | 22 de ani | 1,5 mil. € | |
| Toulouse | 22 de ani | 1,8 mil. € | |
| Toulouse | 21 de ani | 2 mil. € | |
| Toulouse | 21 de ani | 1,8 mil. € | |
| Toulouse | 20 de ani | 1 mil. € | |
| Toulouse | 20 de ani | 400 K € | |
| Toulouse | 19 ani | 300 K € |
Adrien Regattin în sezonul 2025-2026: 22 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 1.475. Nota medie: 6,7.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | TFF 1. Lig | Sarıyer | 21 | 1.399 | 3 | 1 | 6,8 |
| Cupa Turciei | Sarıyer | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | TFF 1. Lig | Iğdır FK | 31 | 2.183 | 11 | 3 | 7,0 |
| 2023-2024 | TFF 1. Lig | Eyüpspor | 28 | 2.057 | 7 | 2 | 6,9 |
| Cupa Turciei | Eyüpspor | 1 | 71 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | TFF 1. Lig | Pendikspor | 34 | 3.013 | 13 | 12 | 7,2 |
| 2021-2022 | Super League Greciei |
| Volos NPS |
| 29 |
| 2.161 |
| 1 |
| 1 |
| 6,5 |
| Cupa Greciei | Volos NPS | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | TFF 1. Lig | Altay | 33 | 2.228 | 4 | 3 | 7,2 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Cincinnati | 11 | 689 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Süper Lig | Akhisarspor | 23 | 998 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Turciei | Akhisarspor | 7 | 504 | 1 | 0 | 6,1 | |
| Europa League | Akhisarspor | 5 | 329 | 0 | 0 | 6,3 | |
| TFF 1. Lig | Ankaraspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Süper Lig | Ankaraspor | 30 | 1.944 | 3 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Süper Lig | Ankaraspor | 28 | 1.989 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Toulouse | 34 | 1.510 | 1 | 4 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | Toulouse | 26 | 1.077 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 1 | Toulouse | 14 | 386 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2012-2013 | Ligue 1 | Toulouse | 23 | 864 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Ligue 1 | Toulouse | 16 | 949 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Ligue 1 | Toulouse | 3 | 29 | 0 | 0 | – |
|---|