Publicitate
Aly Abeid joacă la JS kabylie. Post: Fundaș, Naționalitate: Mauritania, Vârstă: 28, Înălțime: 174 cm, Valoare de piață: 800 K EUR. 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri, 2 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Mauritania - Central African Republic (24 septembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 800 K € (7 iun. 2026)
CFR 1907 Cluj: 76 meciuri, 0 goluri, 4 pase decisive
UT Arad: 44 meciuri, 1 goluri, 2 pase decisive
Valenciennes: 46 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Alcorcon: 12 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Levante: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: JS kabylie, Rezultate live fotbal
Aly Abeid are 28 de ani. Data nașterii: 11 decembrie 1997.
Post: Fundaș.
Aly Abeid – Club: JS kabylie.
Aly Abeid – Înălțime: 174 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Mauritania.
Valoare de piață: 800 K EUR.
Aly Abeid în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| CFR Cluj | 28 de ani | 800 K € | |
| CFR Cluj | 28 de ani | 700 K € | |
| CFR Cluj | 27 de ani | 700 K € | |
| CFR Cluj | 27 de ani | 500 K € | |
| CFR Cluj | 26 de ani | 350 K € | |
| UTA Arad | 26 de ani | 350 K € | |
| UTA Arad | 25 de ani | 300 K € | |
| UTA Arad | 25 de ani | 250 K € | |
| UTA Arad | 24 de ani | 300 K € | |
| Valenciennes | 24 de ani | 400 K € | |
| Valenciennes | 24 de ani | 500 K € | |
| Valenciennes | 23 de ani | 500 K € | |
| Valenciennes | 22 de ani | 500 K € | |
| Levante B | 21 de ani | 300 K € | |
| Alcorcon | 21 de ani | 400 K € | |
| Alcorcon | 21 de ani | 200 K € | |
| Alcorcon | 20 de ani | 100 K € | |
| Levante B | 19 ani | 100 K € | |
| Levante B | 19 ani | 100 K € | |
| Levante B | 18 ani | 50 K € |
Aly Abeid în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 889. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | MauritaniaEchipa națională | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2026-2027 | SuperLiga României | CFR 1907 Cluj | 6 | 540 | 0 | 2 | 6,8 |
| Europa Conference League | CFR 1907 Cluj | 4 | 349 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | Preliminariile CM (CAF) | MauritaniaEchipa națională | 7 | 532 | 1 | 1 | 6,3 |
| 2025-2026 | SuperLiga României | CFR 1907 Cluj | 23 | 1.454 | 0 | 1 | 6,5 |
| Cupa României | CFR 1907 Cluj | 2 | 152 | 0 | 0 |
| – |
| Europa Conference League | CFR 1907 Cluj | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| Europa League | CFR 1907 Cluj | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| Meciuri amicale internaționale | MauritaniaEchipa națională | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025 | Supercupa României | CFR 1907 Cluj | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2024-2025 | SuperLiga României | CFR 1907 Cluj | 24 | 1.590 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | CFR 1907 Cluj | 3 | 182 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Cupa României | CFR 1907 Cluj | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| Europa Conference League | CFR 1907 Cluj | 1 | 3 | 0 | 0 | – | |
| Cupa Africii pe Națiuni CAF | MauritaniaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | SuperLiga României | CFR 1907 Cluj | 9 | 421 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuperLiga României | UT Arad | 17 | 1.273 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Cupa României | UT Arad | 2 | 94 | 0 | 0 | – | |
| Meciuri amicale internaționale | MauritaniaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | MauritaniaEchipa națională | 8 | 657 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | SuperLiga României | UT Arad | 25 | 2.042 | 1 | 2 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Ligue 2 | Valenciennes | 14 | 789 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | MauritaniaEchipa națională | 3 | 194 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 2 | Valenciennes | 25 | 1.877 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Franței | Valenciennes | 2 | 136 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 2 | Valenciennes | 5 | 307 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | MauritaniaEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Segunda División | Alcorcon | 12 | 828 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | LaLiga | Levante | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|