Publicitate
Post: Fundaș, Naționalitate: Croația, Vârstă: 40, Înălțime: 189 cm. 2020-2021: 19 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Ankaragücü - Alanyaspor (15 mai 2021).
Actualizat:
Maximă: 1,8 mil. € (22 iul. 2014)
Ankaragücü: 63 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Sheriff Tiraspol: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Gençlerbirliği: 40 meciuri, 3 goluri, 0 pase decisive
Balıkesirspor: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Ante Kulušić are 40 de ani. Data nașterii: 6 iunie 1986.
Post: Fundaș.
Ante Kulušić – Înălțime: 189 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Croația.
Ante Kulušić în sezonul 2020-2021: 19 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Ankaragücü | 34 de ani | 150 K € | |
| Ankaragücü | 34 de ani | 100 K € | |
| Ankaragücü | 34 de ani | 100 K € | |
| Ankaragücü | 34 de ani | 300 K € | |
| Ankaragücü | 33 de ani | 325 K € | |
| Ankaragücü | 33 de ani | 400 K € | |
| Ankaragücü | 32 de ani | 600 K € | |
| Sheriff Tiraspol | 32 de ani | 600 K € | |
| Sheriff Tiraspol | 32 de ani | 800 K € | |
| Sheriff Tiraspol | 31 de ani | 850 K € | |
| Rijeka | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 30 de ani | 1,5 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 29 de ani | 1,2 mil. € | |
| Balıkesirspor | 29 de ani | 1,5 mil. € | |
| Balıkesirspor | 28 de ani | 1,5 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 28 de ani | 1,8 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 27 de ani | 1,5 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 27 de ani | 1,5 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 26 de ani | 1,2 mil. € | |
| Gençlerbirliği | 26 de ani | 800 K € | |
| Gençlerbirliği | 25 de ani | 800 K € | |
| Gençlerbirliği | 25 de ani | 500 K € | |
| Gençlerbirliği | 24 de ani | 700 K € | |
| Sibenik | 22 de ani | 550 K € | |
| Sibenik | 21 de ani | 350 K € | |
| Sibenik | 21 de ani | 300 K € | |
| Sibenik | 20 de ani | 190 K € |
Ante Kulušić în sezonul 2020-2021: 19 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 1.601. Nota medie: 6,4.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Ankaragücü | 19 | 1.601 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Süper Lig | Ankaragücü | 31 | 2.783 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Süper Lig | Ankaragücü | 13 | 1.141 | 0 | 0 | 7,0 |
| Europa League | Sheriff Tiraspol | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga Campionilor | Sheriff Tiraspol | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2017-2018 | Europa League | Sheriff Tiraspol | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016-2017 |
| Süper Lig |
| Gençlerbirliği |
| 6 |
| 361 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2015-2016 | Süper Lig | Gençlerbirliği | 27 | 2.070 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Süper Lig | Balıkesirspor | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Gençlerbirliği | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Süper Lig | Gençlerbirliği | 2 | 173 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Süper Lig | Gençlerbirliği | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Süper Lig | Gençlerbirliği | 3 | 71 | 0 | 0 | – |
|---|