Publicitate
Antonee Robinson joacă la Fulham. Post: Fundaș, Naționalitate: Statele Unite ale Americii, Vârstă: 29, Înălțime: 183 cm, Valoare de piață: 22 mil. EUR. 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Aston Villa - Fulham (31 octombrie 2026).
Actualizat:

Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 35 mil. € (17 mar. 2025)
Fulham: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Fulham în sezonul 2026/27, Antonee Robinson a jucat 701 minute și a fost titular în 8 meciuri.
Fulham: 226 meciuri, 4 goluri, 22 pase decisive
Wigan Athletic: 63 meciuri, 1 goluri, 2 pase decisive
Bolton Wanderers: 30 meciuri, 0 goluri, 4 pase decisive
Pagini similare: Fulham, Rezultate live fotbal
Antonee Robinson are 29 de ani. Data nașterii: 8 august 1997.
Post: Fundaș.
Antonee Robinson – Club: Fulham.
Antonee Robinson – Înălțime: 183 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Statele Unite ale Americii.
Valoare de piață: 22 mil. EUR.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Fulham | 28 de ani | 22 mil. € | |
| Fulham | 28 de ani | 25 mil. € | |
| Fulham | 28 de ani | 30 mil. € | |
| Fulham | 27 de ani | 35 mil. € | |
| Fulham | 27 de ani | 35 mil. € | |
| Fulham | 27 de ani | 28 mil. € | |
| Fulham | 26 de ani | 25 mil. € | |
| Fulham | 26 de ani | 20 mil. € | |
| Fulham | 25 de ani | 15 mil. € | |
| Fulham | 25 de ani | 12 mil. € | |
| Fulham | 25 de ani | 10 mil. € | |
| Fulham | 24 de ani | 8 mil. € | |
| Fulham | 24 de ani | 9 mil. € | |
| Fulham | 23 de ani | 7 mil. € | |
| Fulham | 23 de ani | 7 mil. € | |
| Fulham | 23 de ani | 5 mil. € | |
| Fulham | 23 de ani | 3,5 mil. € | |
| Wigan Athletic | 22 de ani | 3,5 mil. € | |
| Wigan Athletic | 22 de ani | 4,5 mil. € | |
| Wigan Athletic | 22 de ani | 2,5 mil. € | |
| Wigan Athletic | 21 de ani | 1 mil. € | |
| Bolton Wanderers | 20 de ani | 500 K € | |
| Bolton Wanderers | 20 de ani | 100 K € |
Antonee Robinson în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Antonee Robinson în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 881. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Fulham | 8 | 701 | 0 | 0 | 6,4 |
| EFL Cup | Fulham | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 6 | 332 | 1 | 0 | 7,0 |
| Cupa Mondială | Statele UniteEchipa națională | 4 | 349 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Premier League | Fulham | 22 | 1.492 | 1 | 0 | 6,6 |
| FA Cup | Fulham | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Cup |
| Fulham |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 1 |
| 7,1 |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 2 | 109 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | Premier League | Fulham | 36 | 3.167 | 0 | 10 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fulham | 2 | 191 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Națiunilor CONCACAF | Statele UniteEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2024 | Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 2 | 112 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa América | Statele UniteEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2023-2024 | Premier League | Fulham | 37 | 3.270 | 0 | 6 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Fulham | 5 | 381 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Fulham | 2 | 98 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 3 | 261 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Liga Națiunilor CONCACAF | Statele UniteEchipa națională | 3 | 270 | 2 | 1 | 7,6 | |
| CONMEBOL Copa América | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Premier League | Fulham | 35 | 3.089 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fulham | 3 | 194 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Fulham | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Liga Națiunilor CONCACAF | Statele UniteEchipa națională | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Cupa Mondială | Statele UniteEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Preliminariile CM (CONCACAF) | Statele UniteEchipa națională | 11 | 881 | 2 | 3 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Mondială | Statele UniteEchipa națională | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Championship | Fulham | 36 | 3.029 | 2 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Fulham | 1 | 4 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Preliminariile CM (CONCACAF) | Statele UniteEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga Națiunilor CONCACAF | Statele UniteEchipa națională | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier League | Fulham | 28 | 2.162 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Fulham | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Fulham | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 3 | 195 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga Națiunilor CONCACAF | Statele UniteEchipa națională | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Championship | Wigan Athletic | 36 | 3.208 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wigan Athletic | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Wigan Athletic | 26 | 2.250 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 3 | 204 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2018 | Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 1 | 76 | 0 | 0 | 5,1 |
|---|
| 2017-2018 | Championship | Bolton Wanderers | 30 | 2.240 | 0 | 4 | 6,1 |
|---|