Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 550 K € (23 sept. 2021)
Actualizat:
Jhord Bayron Garces Moreno joacă la Blooming. Post: Atacant, Naționalitate: Columbia, Vârstă: 33, Înălțime: 175 cm, Valoare de piață: 250 K EUR. Jhord Bayron Garces Moreno în sezonul 2026: 32 de meciuri, 11 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Jhord Bayron Garces Moreno a fost Bolivar - Blooming, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 12 octombrie 2026.
Blooming: 19 meciuri, 7 goluri, 2 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Blooming în sezonul 2026, Jhord Bayron Garces Moreno a jucat 1234 de minute și a fost titular în 14 meciuri.
Blooming: 33 meciuri, 12 goluri, 2 pase decisive
Envigado: 76 meciuri, 15 goluri, 5 pase decisive
Atletico Bucaramanga: 20 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Ittihad Kalba: 14 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Alianza Fútbol Club: 43 meciuri, 11 goluri, 3 pase decisive
Dep.Independiente Medellin: 19 meciuri, 4 goluri, 1 pase decisive
Pagini similare: Blooming, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Blooming | 32 de ani | 250 K € | |
| Envigado | 32 de ani | 250 K € | |
| Envigado | 32 de ani | 250 K € | |
| Envigado | 32 de ani | 300 K € | |
| Envigado | 31 de ani | 300 K € | |
| Envigado | 31 de ani | 400 K € | |
| Envigado | 30 de ani | 250 K € | |
| Atletico Bucaramanga | 30 de ani | 250 K € | |
| Atletico Bucaramanga | 29 de ani | 350 K € | |
| Ittihad Kalba | 28 de ani | 500 K € | |
| Alianza Fútbol Club | 28 de ani | 550 K € | |
| Alianza Fútbol Club | 28 de ani | 400 K € | |
| Alianza Fútbol Club | 27 de ani | 500 K € | |
| Medellin Independiente | 26 de ani | 325 K € | |
| Atletico Huila | 26 de ani | 400 K € | |
| Union Magdalena | 25 de ani | 200 K € | |
| Real Cartagena | 23 de ani | 50 K € |
Jhord Bayron Garces Moreno are 33 de ani. Data nașterii: 30 mai 1993.
Post: Atacant.
Jhord Bayron Garces Moreno – Club: Blooming.
Jhord Bayron Garces Moreno – Înălțime: 175 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Columbia.
Valoare de piață: 250 K EUR.
Jhord Bayron Garces Moreno în sezonul 2026: 32 de meciuri, 11 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile.
Jhord Bayron Garces Moreno în sezonul 2026: 32 de meciuri, 11 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 2.111. Nota medie: 6,9.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera División din Bolivia | Blooming | 19 | 1.234 | 7 | 2 | 7,0 |
| Bolivian Copa LFPB | Blooming | 7 | 468 | 4 | 0 | 7,1 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Blooming | 6 | 409 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Blooming | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 |
| Categoría Primera A | Envigado | 6 | 310 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | Categoría Primera A | Envigado | 24 | 1.536 | 7 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 |
|---|
| Categoría Primera A |
| Envigado |
| 11 |
| 626 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| 2024 | Categoría Primera A | Envigado | 23 | 1.315 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | Categoría Primera A | Envigado | 5 | 360 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2023 | Categoría Primera A | Envigado | 7 | 571 | 5 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | Atletico Bucaramanga | 5 | 154 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Categoría Primera A | Atletico Bucaramanga | 4 | 83 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022 | Categoría Primera A | Atletico Bucaramanga | 11 | 286 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Pro League (EAU) | Ittihad Kalba | 12 | 573 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United Arab Emirates ADIB Cup | Ittihad Kalba | 2 | 120 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Categoría Primera A | Alianza Fútbol Club | 4 | 329 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Colombian Copa DIMAYOR | Alianza Fútbol Club | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Categoría Primera A | Alianza Fútbol Club | 38 | 2.454 | 10 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2020 | Categoría Primera A | Dep.Independiente Medellin | 16 | 819 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Dep.Independiente Medellin | 3 | 136 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Categoría Primera A | Atletico Huila | 10 | 871 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2019 | Categoría Primera A | Atletico Huila | 14 | 1.183 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Categoría Primera A | Atletico Huila | 4 | 277 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|