Publicitate
Benjamin Pavard joacă la Inter. Post: Fundaș, Naționalitate: Franța, Vârstă: 30, Înălțime: 186 cm, Valoare de piață: 12 mil. EUR. 2026-2027: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Feyenoord - Inter Milan (3 noiembrie 2026).
Actualizat:

Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 50 mil. € (11 mar. 2024)
Inter Milan: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Inter Milan în sezonul 2026/27, Benjamin Pavard a jucat 208 minute și a fost titular în 2 meciuri.
Inter Milan: 82 meciuri, 2 goluri, 5 pase decisive
Olympique de Marseille: 37 meciuri, 1 goluri, 3 pase decisive
Bayern München: 177 meciuri, 12 goluri, 11 pase decisive
Stuttgart: 86 meciuri, 2 goluri, 2 pase decisive
LOSC Lille: 18 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Inter, Rezultate live fotbal
Benjamin Pavard are 30 de ani. Data nașterii: 28 martie 1996.
Post: Fundaș.
Benjamin Pavard – Club: Inter.
Benjamin Pavard – Înălțime: 186 cm.
Picior preferat: Drept.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Marseille | 30 de ani | 12 mil. € | |
| Marseille | 29 de ani | 15 mil. € | |
| Marseille | 29 de ani | 20 mil. € | |
| Marseille | 29 de ani | 20 mil. € | |
| Inter | 29 de ani | 25 mil. € | |
| Inter | 28 de ani | 30 mil. € | |
| Inter | 28 de ani | 40 mil. € | |
| Inter | 28 de ani | 45 mil. € | |
| Inter | 28 de ani | 50 mil. € | |
| Inter | 27 de ani | 50 mil. € | |
| Inter | 27 de ani | 40 mil. € | |
| Bayern Munich | 27 de ani | 40 mil. € | |
| Bayern Munich | 26 de ani | 35 mil. € | |
| Bayern Munich | 26 de ani | 30 mil. € | |
| Bayern Munich | 25 de ani | 30 mil. € | |
| Bayern Munich | 25 de ani | 35 mil. € | |
| Bayern Munich | 24 de ani | 35 mil. € | |
| Bayern Munich | 24 de ani | 45 mil. € | |
| Bayern Munich | 24 de ani | 40 mil. € | |
| Bayern Munich | 24 de ani | 28 mil. € | |
| Bayern Munich | 23 de ani | 35 mil. € | |
| Bayern Munich | 23 de ani | 35 mil. € | |
| Stuttgart | 23 de ani | 30 mil. € | |
| Stuttgart | 22 de ani | 35 mil. € | |
| Stuttgart | 22 de ani | 40 mil. € | |
| Stuttgart | 22 de ani | 30 mil. € | |
| Stuttgart | 22 de ani | 25 mil. € | |
| Stuttgart | 21 de ani | 12 mil. € | |
| Stuttgart | 21 de ani | 5 mil. € | |
| Stuttgart | 21 de ani | 3,5 mil. € | |
| Stuttgart | 20 de ani | 3 mil. € | |
| Stuttgart | 20 de ani | 3 mil. € | |
| LOSC | 20 de ani | 800 K € | |
| LOSC | 19 ani | 800 K € | |
| LOSC | 19 ani | 500 K € | |
| LOSC | 19 ani | 250 K € |
Naționalitate: Franța.
Valoare de piață: 12 mil. EUR.
Benjamin Pavard în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Benjamin Pavard în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 258. Nota medie: 6,9.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Inter Milan | 3 | 208 | 0 | 0 | 7,1 |
| Liga Campionilor | Inter Milan | 2 | 50 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Inter Milan | 5 | 282 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 27 | 1.929 | 1 | 2 | 6,9 |
| Liga Campionilor | Olympique de Marseille | 6 | 538 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Cupa Franței | Olympique de Marseille | 3 | 173 | 0 | 1 | 7,6 | |
| Serie A |
| Inter Milan |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,7 |
| 2025 | Supercupa Franței | Olympique de Marseille | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2024-2025 | Serie A | Inter Milan | 23 | 1.584 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor | Inter Milan | 12 | 910 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Cupa Italiei | Inter Milan | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Inter Milan | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Campionatul Mondial al Cluburilor | Inter Milan | 1 | 58 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga Națiunilor | FranțaEchipa națională | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Campionatul European | FranțaEchipa națională | 3 | 172 | 1 | 0 | 7,7 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Inter Milan | 23 | 1.677 | 0 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor | Inter Milan | 5 | 480 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Supercupa Italiei | Inter Milan | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,9 | |
| Cupa Italiei | Inter Milan | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Bayern München | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Supercupa Germaniei | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Meciuri amicale internaționale | FranțaEchipa națională | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Meciuri amicale internaționale | FranțaEchipa națională | 1 | 90 | 2 | 0 | 8,8 |
|---|
| 2022-2023 | Bundesliga | Bayern München | 30 | 2.432 | 4 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor | Bayern München | 9 | 592 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Bayern München | 3 | 153 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Cupa Germaniei | Bayern München | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Liga Națiunilor | FranțaEchipa națională | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Preliminariile CM (Europa) | FranțaEchipa națională | 4 | 236 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Mondială | FranțaEchipa națională | 1 | 89 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Bayern München | 25 | 2.080 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor | Bayern München | 10 | 764 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Bayern München | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Supercupa Germaniei | Bayern München | 1 | 78 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Cupa Germaniei | Bayern München | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Bayern München | 24 | 1.943 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor | Bayern München | 8 | 578 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Cupa Mondială a Cluburilor (veche) | Bayern München | 2 | 180 | 1 | 0 | 8,4 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Cupa Germaniei | Bayern München | 1 | 35 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Supercupa Germaniei | Bayern München | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Supercupa Europei | Bayern München | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Liga Națiunilor | FranțaEchipa națională | 5 | 438 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Meciuri amicale internaționale | FranțaEchipa națională | 3 | 225 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2020 | Campionatul European | FranțaEchipa națională | 5 | 480 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Bayern München | 32 | 2.790 | 4 | 4 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor | Bayern München | 7 | 630 | 0 | 2 | 7,3 | |
| Cupa Germaniei | Bayern München | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Campionatul European | FranțaEchipa națională | 4 | 272 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2019 | Supercupa Germaniei | Bayern München | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| International Champions Cup | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | German Audi Cup | Bayern München | 2 | 120 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| International Champions Cup | Bayern München | 2 | 134 | 0 | 0 | – | |
| Bundesliga | Stuttgart | 29 | 2.606 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2. Bundesliga | Stuttgart | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Campionatul European | FranțaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Meciuri amicale internaționale | FranțaEchipa națională | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Cupa Mondială | FranțaEchipa națională | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Bundesliga | Stuttgart | 34 | 3.060 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Mondială | FranțaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Stuttgart | 21 | 1.701 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | LOSC Lille | 13 | 633 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | LOSC Lille | 5 | 238 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|