Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Maximă: 300 K € (3 dec. 2023)
Actualizat:
Brian Andrada joacă la Gimnasia Mendoza. Post: Atacant, Naționalitate: Argentina, Vârstă: 29, Înălțime: 167 cm, Valoare de piață: 150 K EUR. Brian Andrada în sezonul 2026: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Brian Andrada a fost Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Deportivo Riestra, cu 45 de minute pe teren. Data meciului: 19 septembrie 2026.
Gimnasia y Esgrima Mendoza: 9 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Gimnasia y Esgrima Mendoza în sezonul 2026, Brian Andrada a jucat 318 minute și a fost titular în 4 meciuri.
Gimnasia y Esgrima Mendoza: 76 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive
Sportivo Trinidense: 32 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
San Martín de Tucumán: 53 meciuri, 4 goluri, 0 pase decisive
Gimnasia La Plata: 2 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Pagini similare: Gimnasia Mendoza, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Gimnasia Mendoza | 28 de ani | 150 K € | |
| Gimnasia Mendoza | 28 de ani | 200 K € | |
| Gimnasia Mendoza | 27 de ani | 225 K € | |
| Trinidense | 27 de ani | 200 K € | |
| Trinidense | 26 de ani | 250 K € | |
| San Martin Tucuman | 26 de ani | 300 K € | |
| San Martin Tucuman | 26 de ani | 250 K € | |
| San Martin Tucuman | 25 de ani | 150 K € | |
| San Martin Tucuman | 25 de ani | 100 K € | |
| Gimnasia Mendoza | 24 de ani | 75 K € | |
| Gimnasia Mendoza | 23 de ani | 75 K € | |
| Gimnasia Mendoza | 22 de ani | 50 K € | |
| Gimnasia Mendoza | 21 de ani | 50 K € | |
| Gimnasia y Esgrima de Jujuy II | 19 ani | 100 K € | |
| Gimnasia y Esgrima de Jujuy II | 18 ani | 100 K € | |
| Gimnasia y Esgrima de Jujuy II | 18 ani | 50 K € |
Brian Andrada are 29 de ani. Data nașterii: 22 iunie 1997.
Post: Atacant.
Brian Andrada – Club: Gimnasia Mendoza.
Brian Andrada – Înălțime: 167 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Argentina.
Valoare de piață: 150 K EUR.
Brian Andrada în sezonul 2026: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Brian Andrada în sezonul 2026: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 403. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera División din Argentina | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 9 | 318 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa Argentina | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 1 | 85 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Primera Nacional (Argentina) | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2025 | Primera Nacional (Argentina) | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 27 | 1.366 | 1 | 1 | 6,4 |
| Copa Argentina | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 1 | 59 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Copa Argentina | Gimnasia y Esgrima Mendoza |
| 1 |
| 82 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| Primera Nacional (Argentina) | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| Primera División din Paraguay | Sportivo Trinidense | 6 | 272 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Primera División din Paraguay | Sportivo Trinidense | 13 | 641 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Sportivo Trinidense | 4 | 257 | 1 | 0 | 6,2 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Sportivo Trinidense | 3 | 66 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Primera División din Paraguay | Sportivo Trinidense | 5 | 271 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Sportivo Trinidense | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 9 | 569 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 9 | 640 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | San Martín de Tucumán | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 20 | 1.288 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | San Martín de Tucumán | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 8 | 372 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Nacional (Argentina) | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 6 | 340 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 5 | 75 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Nacional (Argentina) | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 8 | 434 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Primera Nacional (Argentina) | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 10 | 450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Primera Nacional (Argentina) | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 10 | 280 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Copa Argentina | Gimnasia y Esgrima Mendoza | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016 | Primera División din Argentina | Gimnasia La Plata | 1 | 4 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2015 | Primera División din Argentina | Gimnasia La Plata | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|