
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 28 mil. € (2 iun. 2026)
Actualizat:
Chris Richards joacă la Crystal Palace. Post: Fundaș, Naționalitate: Statele Unite ale Americii, Vârstă: 26, Înălțime: 188 cm, Valoare de piață: 28 mil. EUR. Chris Richards în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Chris Richards a fost Lyon - Crystal Palace, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 15 octombrie 2026.
Crystal Palace: 6 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Crystal Palace în sezonul 2026/27, Chris Richards a jucat 540 de minute și a fost titular în 6 meciuri.
Crystal Palace: 134 meciuri, 5 goluri, 3 pase decisive
Crystal Palace U21: 2 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Hoffenheim: 34 meciuri, 1 goluri, 2 pase decisive
Bayern München: 18 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Bayern Munchen II: 38 meciuri, 4 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Crystal Palace, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Crystal Palace | 26 de ani | 28 mil. € | |
| Crystal Palace | 25 de ani | 25 mil. € | |
| Crystal Palace | 25 de ani | 22 mil. € | |
| Crystal Palace | 25 de ani | 14 mil. € | |
| Crystal Palace | 24 de ani | 12 mil. € | |
| Crystal Palace | 24 de ani | 12 mil. € | |
| Crystal Palace | 23 de ani | 10 mil. € | |
| Crystal Palace | 23 de ani | 8 mil. € | |
| Crystal Palace | 23 de ani | 10 mil. € | |
| Crystal Palace | 22 de ani | 10 mil. € | |
| Crystal Palace | 22 de ani | 12 mil. € | |
| Crystal Palace | 22 de ani | 12 mil. € | |
| Hoffenheim | 22 de ani | 7,5 mil. € | |
| Hoffenheim | 21 de ani | 7,5 mil. € | |
| Hoffenheim | 21 de ani | 7,5 mil. € | |
| Bayern Munich | 20 de ani | 5 mil. € | |
| Bayern Munich | 20 de ani | 4 mil. € | |
| Bayern Munich | 20 de ani | 2,2 mil. € | |
| Bayern Munchen II | 20 de ani | 1,8 mil. € | |
| Bayern Munchen II | 20 de ani | 2 mil. € | |
| Bayern Munchen II | 19 ani | 1,5 mil. € | |
| Bayern Munchen II | 19 ani | 1,5 mil. € | |
| Dallas | 18 ani | 50 K € |
Post: Fundaș.
Chris Richards – Club: Crystal Palace.
Chris Richards – Înălțime: 188 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Statele Unite ale Americii.
Valoare de piață: 28 mil. EUR.
Chris Richards în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Chris Richards are 26 de ani. Data nașterii: 28 martie 2000.
Chris Richards în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 704. Nota medie: 6,6.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Crystal Palace | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
| UEFA Europa League | Crystal Palace | 2 | 164 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2026 | Campionatul Mondial | Statele UniteEchipa națională | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 3 | 207 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | Premier League | Crystal Palace | 33 | 2.826 | 1 | 0 | 6,6 |
| UEFA Europa Conference League | Crystal Palace | 13 | 1.111 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| English Football League Cup | Crystal Palace | 2 | 104 | 1 | 0 | 7,7 |
| FA Cup | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| Football Association Community Shield | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | CONCACAF Gold Cup | Statele UniteEchipa națională | 6 | 537 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | Premier League | Crystal Palace | 24 | 1.924 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Crystal Palace | 6 | 540 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Crystal Palace | 3 | 218 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Crystal Palace | 2 | 170 | 0 | 0 | 7,1 | |
| CONCACAF Nations League | Statele UniteEchipa națională | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2024 | CONMEBOL Copa América | Statele UniteEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | Premier League | Crystal Palace | 26 | 2.091 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Crystal Palace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Crystal Palace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Crystal Palace | 1 | 61 | 0 | 1 | 6,4 | |
| English U21 Premier League | Crystal Palace U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 5 | 380 | 0 | 0 | 6,7 | |
| CONMEBOL Copa América | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONCACAF Nations League | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 1 | 72 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | Premier League | Crystal Palace | 9 | 443 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 | |
| English U21 Premier League | Crystal Palace U21 | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Nations League | Statele UniteEchipa națională | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | Statele UniteEchipa națională | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Bundesliga | Hoffenheim | 19 | 1.300 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hoffenheim | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| DFB Pokal | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Bundesliga | Bayern München | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Bayern München | 3 | 120 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Bayern München | 3 | 128 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Bundesliga | Bayern München | 3 | 88 | 0 | 1 | 6,5 | |
| DFL Supercup | Bayern München | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Bundesliga | Hoffenheim | 11 | 947 | 0 | 1 | 7,0 | |
| UEFA Europa League | Hoffenheim | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 3. Liga | Bayern Munchen II | 8 | 720 | 0 | 0 | – | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 3 | 82 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | 3. Liga | Bayern Munchen II | 30 | 2.679 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Bayern München | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2019 | U20 World Championship | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | U20 World Championship | Bayern München | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | International Champions Cup | Bayern München | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|