
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 300 K € (14 oct. 2020)
Actualizat:
Conor Masterson joacă la Reading. Post: Fundaș, Naționalitate: Irlanda, Vârstă: 28, Înălțime: 185 cm, Valoare de piață: 175 K EUR. Conor Masterson în sezonul 2026-2027: 4 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Conor Masterson a fost Reading - Chelsea U21, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 13 octombrie 2026.
Reading: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Reading în sezonul 2026/27, Conor Masterson a jucat 8 minute și a fost titular în 0 meciuri.
Reading: 4 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Gillingham: 124 meciuri, 11 goluri, 3 pase decisive
Queens Park Rangers: 21 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Cambridge United: 21 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Swindon Town: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Reading, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Gillingham | 27 de ani | 175 K € | |
| Gillingham | 27 de ani | 150 K € | |
| Gillingham | 26 de ani | 175 K € | |
| Gillingham | 26 de ani | 200 K € | |
| Gillingham | 25 de ani | 250 K € | |
| Gillingham | 25 de ani | 250 K € | |
| Queens Park Rangers | 24 de ani | 250 K € | |
| Gillingham | 24 de ani | 250 K € | |
| Queens Park Rangers | 24 de ani | 300 K € | |
| Queens Park Rangers | 23 de ani | 300 K € | |
| Queens Park Rangers | 22 de ani | 300 K € | |
| Queens Park Rangers | 22 de ani | 300 K € | |
| Queens Park Rangers | 21 de ani | 250 K € | |
| Queens Park Rangers | 21 de ani | 100 K € |
Conor Masterson are 28 de ani. Data nașterii: 8 septembrie 1998.
Post: Fundaș.
Conor Masterson – Club: Reading.
Conor Masterson – Înălțime: 185 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Irlanda.
Valoare de piață: 175 K EUR.
Conor Masterson în sezonul 2026-2027: 4 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Conor Masterson în sezonul 2026-2027: 4 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 278. Nota medie: 6,6.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | EFL Cup | Reading | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| EFL Trophy | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| League One | Reading | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | League Two | Gillingham | 12 | 753 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | League Two | Gillingham | 24 | 2.073 | 1 | 2 | 6,8 |
| EFL Trophy | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Gillingham |
| 1 |
| 79 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2023-2024 | League Two | Gillingham | 41 | 3.388 | 6 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Gillingham | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Gillingham | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EFL Cup | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,2 |
| 2022-2023 | League Two | Gillingham | 20 | 1.693 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Queens Park Rangers | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | League One | Gillingham | 18 | 1.558 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Cambridge United | 16 | 1.283 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 100 | 1 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Cambridge United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Cup | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Championship | Queens Park Rangers | 4 | 329 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,9 | |
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| League One | Swindon Town | 5 | 401 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Championship | Queens Park Rangers | 11 | 877 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Preliminariile Campionatului European Sub-21 | IrlandaEchipa națională | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,9 |