
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 7,5 mil. € (26 mai 2025)
Actualizat:
Daniel Neil joacă la Rangers. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 24, Înălțime: 178 cm, Valoare de piață: 4,5 mil. EUR. Daniel Neil în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Daniel Neil a fost Rangers - Kilmarnock, cu 88 de minute pe teren. Data meciului: 10 octombrie 2026.
Rangers: 6 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Rangers în sezonul 2026/27, Daniel Neil a jucat 485 de minute și a fost titular în 5 meciuri.
Rangers: 12 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Ipswich Town: 17 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Sunderland: 201 meciuri, 12 goluri, 20 pase decisive
Sunderland U21: 1 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Sunderland U23: 12 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive
Pagini similare: Rangers, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Ipswich | 24 de ani | 4,5 mil. € | |
| Ipswich | 24 de ani | 5,5 mil. € | |
| Sunderland | 23 de ani | 6,5 mil. € | |
| Sunderland | 23 de ani | 7,5 mil. € | |
| Sunderland | 23 de ani | 6,5 mil. € | |
| Sunderland | 23 de ani | 5,5 mil. € | |
| Sunderland | 22 de ani | 5 mil. € | |
| Sunderland | 22 de ani | 5 mil. € | |
| Sunderland | 21 de ani | 4,5 mil. € | |
| Sunderland | 21 de ani | 2,5 mil. € | |
| Sunderland | 20 de ani | 1,2 mil. € | |
| Sunderland | 20 de ani | 800 K € |
Daniel Neil are 24 de ani. Data nașterii: 30 noiembrie 2001.
Post: Mijlocaș.
Daniel Neil – Club: Rangers.
Daniel Neil – Înălțime: 178 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 4,5 mil. EUR.
Daniel Neil în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Daniel Neil în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 841. Nota medie: 6,7.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Premiership | Rangers | 6 | 485 | 0 | 0 | 6,6 |
| Scottish League Cup | Rangers | 2 | 113 | 2 | 0 | 7,7 | |
| UEFA Europa Conference League | Rangers | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Europa League | Rangers | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | Championship | Ipswich Town | 16 | 661 | 0 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Ipswich Town | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Premier League |
| 3 |
| 13 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| English Football League Cup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| Premier League International Cup | Sunderland U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2024-2025 | Championship | Sunderland | 47 | 4.165 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sunderland | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | Championship | Sunderland | 42 | 3.697 | 4 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Sunderland | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Championship | Sunderland | 46 | 3.667 | 2 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sunderland | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | League One | Sunderland | 39 | 2.724 | 3 | 7 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sunderland | 5 | 371 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Championship | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Sunderland | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Trophy | Sunderland | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Sunderland U23 | 12 | 1.065 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Sunderland | 6 | 405 | 0 | 0 | – | |
| League One | Sunderland | 2 | 2 | 0 | 0 | 6,6 |