Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 1,8 mil. € (1 mai 2013)
Actualizat:
Dan Nistor joacă la Universitatea Cluj. Post: Mijlocaș, Naționalitate: România, Vârstă: 38, Înălțime: 172 cm, Valoare de piață: 275 K EUR. Dan Nistor în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 3 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Dan Nistor a fost CFR Cluj - Universitatea Cluj, cu 45 de minute pe teren. Data meciului: 8 octombrie 2026.
Universitatea Cluj: 10 meciuri, 0 goluri, 3 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Universitatea Cluj în sezonul 2026/27, Dan Nistor a jucat 556 de minute și a fost titular în 8 meciuri.
Universitatea Cluj: 145 meciuri, 36 goluri, 28 pase decisive
Universitatea Craiova: 113 meciuri, 12 goluri, 15 pase decisive
FCU 1948 Craiova: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Dinamo 1948: 68 meciuri, 6 goluri, 27 pase decisive
Astra Giurgiu: 2 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
CFR 1907 Cluj: 1 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Pagini similare: Universitatea Cluj, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Universitatea Cluj | 38 de ani | 275 K € | |
| Universitatea Cluj | 37 de ani | 300 K € | |
| Universitatea Cluj | 37 de ani | 350 K € | |
| Universitatea Cluj | 36 de ani | 400 K € | |
| Universitatea Cluj | 36 de ani | 500 K € | |
| Universitatea Cluj | 35 de ani | 600 K € | |
| Universitatea Cluj | 35 de ani | 650 K € | |
| Universitatea Craiova | 34 de ani | 650 K € | |
| Universitatea Craiova | 34 de ani | 800 K € | |
| Universitatea Craiova | 34 de ani | 900 K € | |
| Universitatea Craiova | 33 de ani | 1,1 mil. € | |
| Universitatea Craiova | 33 de ani | 1,2 mil. € | |
| Universitatea Craiova | 33 de ani | 1,2 mil. € | |
| Universitatea Craiova | 32 de ani | 1,1 mil. € | |
| Universitatea Craiova | 32 de ani | 1,1 mil. € | |
| Universitatea Craiova | 31 de ani | 900 K € | |
| Dinamo 1948 | 31 de ani | 1,1 mil. € | |
| Dinamo 1948 | 31 de ani | 1 mil. € | |
| Dinamo 1948 | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Dinamo 1948 | 30 de ani | 1,1 mil. € | |
| CFR Cluj | 29 de ani | 900 K € | |
| Dinamo 1948 | 29 de ani | 1,2 mil. € | |
| Dinamo 1948 | 28 de ani | 800 K € | |
| Pandurii Targu Jiu | 28 de ani | 1 mil. € | |
| Pandurii Targu Jiu | 27 de ani | 900 K € | |
| Pandurii Targu Jiu | 27 de ani | 1,2 mil. € | |
| Pandurii Targu Jiu | 26 de ani | 1,2 mil. € | |
| Pandurii Targu Jiu | 26 de ani | 900 K € | |
| Pandurii Targu Jiu | 26 de ani | 850 K € | |
| Thonon Evian | 25 de ani | 750 K € | |
| Thonon Evian | 25 de ani | 1,5 mil. € | |
| Pandurii Targu Jiu | 24 de ani | 1,8 mil. € | |
| Pandurii Targu Jiu | 24 de ani | 1,3 mil. € | |
| Pandurii Targu Jiu | 24 de ani | 1 mil. € | |
| Pandurii Targu Jiu | 23 de ani | 800 K € | |
| Pandurii Targu Jiu | 23 de ani | 600 K € | |
| Pandurii Targu Jiu | 22 de ani | 350 K € | |
| Pandurii Targu Jiu | 22 de ani | 75 K € |
Dan Nistor are 38 de ani. Data nașterii: 6 mai 1988.
Post: Mijlocaș.
Dan Nistor – Club: Universitatea Cluj.
Dan Nistor – Înălțime: 172 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: România.
Valoare de piață: 275 K EUR.
Dan Nistor în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 3 pase decisive în toate competițiile.
Dan Nistor în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 3 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 690. Nota medie: 6,6.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | SuperLiga României | Universitatea Cluj | 10 | 556 | 0 | 3 | 6,8 |
| Europa Conference League | Universitatea Cluj | 2 | 106 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Europa League | Universitatea Cluj | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2026 | Supercupa României | Universitatea Cluj | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | SuperLiga României | Universitatea Cluj | 29 | 1.728 | 8 | 6 | 7,1 |
| Cupa României | Universitatea Cluj | 4 | 260 | 0 | 0 | – | |
| Europa Conference League |
| Universitatea Cluj |
| 2 |
| 161 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2024-2025 | SuperLiga României | Universitatea Cluj | 41 | 3.314 | 11 | 8 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | SuperLiga României | Universitatea Cluj | 38 | 3.295 | 14 | 10 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa României | Universitatea Cluj | 4 | 201 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | SuperLiga României | Universitatea Cluj | 12 | 911 | 3 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa României | Universitatea Cluj | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| SuperLiga României | Universitatea Craiova | 17 | 1.229 | 2 | 2 | 6,8 | |
| Europa Conference League | Universitatea Craiova | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | SuperLiga României | Universitatea Craiova | 35 | 2.293 | 3 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa României | Universitatea Craiova | 4 | 140 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Meciuri amicale internaționale | RomâniaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | SuperLiga României | Universitatea Craiova | 9 | 758 | 2 | 2 | 5,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuperLiga României | Dinamo 1948 | 15 | 1.271 | 2 | 9 | – | |
| Campionatul European | Dinamo 1948 | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Preliminariile Campionatului European | Dinamo 1948 | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2018-2019 | SuperLiga României | Dinamo 1948 | 25 | 2.105 | 2 | 11 | – |
|---|
| 2017-2018 | SuperLiga României | Dinamo 1948 | 16 | 1.348 | 1 | 7 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuperLiga României | Astra Giurgiu | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| SuperLiga României | CFR 1907 Cluj | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,6 | |
| SuperLiga României | Concordia Chiajna | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2016-2017 | SuperLiga României | Dinamo 1948 | 9 | 481 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | SuperLiga României | Astra Giurgiu | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuperLiga României | Dinamo 1948 | 1 | 85 | 0 | 0 | – | |
| SuperLiga României | Concordia Chiajna | 1 | 85 | 0 | 0 | – | |
| SuperLiga României | Voluntari | 1 | 93 | 0 | 0 | – |