
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 1,2 mil. € (20 mai 2026)
Actualizat:
Daniel Agyei joacă la Kocaelispor. Post: Atacant, Naționalitate: Ghana, Vârstă: 29, Înălțime: 183 cm, Valoare de piață: 1,2 mil. EUR. Daniel Agyei în sezonul 2026-2027: 7 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Daniel Agyei a fost Beşiktaş - Kocaelispor, cu 71 de minute pe teren. Data meciului: 11 octombrie 2026.
Kocaelispor: 7 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Kocaelispor în sezonul 2026/27, Daniel Agyei a jucat 450 de minute și a fost titular în 6 meciuri.
Kocaelispor: 42 meciuri, 6 goluri, 0 pase decisive
Leyton Orient: 72 meciuri, 18 goluri, 12 pase decisive
Crewe Alexandra: 61 meciuri, 17 goluri, 5 pase decisive
Oxford United: 92 meciuri, 11 goluri, 3 pase decisive
Walsall: 9 meciuri, 3 goluri, 0 pase decisive
Coventry City: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Kocaelispor, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Kocaelispor | 28 de ani | 1,2 mil. € | |
| Kocaelispor | 28 de ani | 800 K € | |
| Kocaelispor | 28 de ani | 400 K € | |
| Leyton Orient | 28 de ani | 375 K € | |
| Leyton Orient | 27 de ani | 275 K € | |
| Leyton Orient | 27 de ani | 225 K € | |
| Leyton Orient | 26 de ani | 225 K € | |
| Crewe Alexandra | 26 de ani | 250 K € | |
| Crewe Alexandra | 25 de ani | 250 K € | |
| Walsall | 20 de ani | 100 K € | |
| Coventry City | 19 ani | 75 K € |
Daniel Agyei are 29 de ani. Data nașterii: 1 iunie 1997.
Post: Atacant.
Daniel Agyei – Club: Kocaelispor.
Daniel Agyei – Înălțime: 183 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Ghana.
Valoare de piață: 1,2 mil. EUR.
Daniel Agyei în sezonul 2026-2027: 7 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Daniel Agyei în sezonul 2026-2027: 7 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 450. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Süper Lig | Kocaelispor | 7 | 450 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2026 | Meciuri amicale internaționale | GhanaEchipa națională | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Süper Lig | Kocaelispor | 31 | 2.129 | 5 | 0 | 6,5 |
| Turkish Cup | Kocaelispor | 4 | 198 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | League One | Leyton Orient | 44 | 2.866 | 7 | 8 | 6,6 |
| English Football League Trophy | Leyton Orient | 4 | 142 | 2 | 1 | 7,0 | |
| FA Cup |
| Leyton Orient |
| 3 |
| 197 |
| 2 |
| 0 |
| 7,3 |
| English Football League Cup | Leyton Orient | 3 | 158 | 2 | 0 | 7,5 |
| 2023-2024 | League One | Leyton Orient | 17 | 738 | 5 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Leyton Orient | 1 | 49 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | League Two | Crewe Alexandra | 46 | 4.074 | 16 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 3 | 165 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Crewe Alexandra | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | League One | Crewe Alexandra | 9 | 713 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Oxford United | 14 | 189 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Trophy | Oxford United | 3 | 270 | 2 | 0 | – | |
| FA Cup | Oxford United | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Oxford United | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2020-2021 | League One | Oxford United | 41 | 1.325 | 5 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Oxford United | 5 | 310 | 1 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2019-2020 | League One | Oxford United | 15 | 299 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 4 | 62 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Oxford United | 4 | 261 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Oxford United | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | League One | Walsall | 9 | 343 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Premier League | Coventry City | 3 | 23 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Coventry City | 2 | 125 | 0 | 0 | – |