Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Actualizat:
Daniel Devine joacă la Inverness. Post: Fundaș, Naționalitate: Irlanda de Nord, Vârstă: 34, Înălțime: 183 cm. Daniel Devine în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Daniel Devine a fost Inverness - Greenock Morton, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 25 septembrie 2026.
Inverness: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Inverness în sezonul 2026/27, Daniel Devine a jucat 720 de minute și a fost titular în 8 meciuri.
Inverness: 228 meciuri, 8 goluri, 4 pase decisive
Dunfermline Athletic: 15 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive
Partick Thistle: 12 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Inverness, Rezultate live fotbal
Daniel Devine are 34 de ani. Data nașterii: 7 septembrie 1992.
Post: Fundaș.
Daniel Devine – Club: Inverness.
Daniel Devine – Înălțime: 183 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Irlanda de Nord.
Daniel Devine în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Daniel Devine în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 1.170. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Championship | Inverness | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,5 |
| Scottish League Cup | Inverness | 5 | 450 | 0 | 1 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Scottish League One | Inverness | 35 | 3.089 | 2 | 2 | 6,7 |
| Scottish League Cup | Inverness | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish Cup | Inverness | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish Challenge Cup | Inverness | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Scottish League One |
| Inverness |
| 35 |
| 3.141 |
| 3 |
| 1 |
| 6,6 |
| Scottish League Cup | Inverness | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,3 |
| Scottish Cup | Inverness | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| Scottish Challenge Cup | Inverness | 1 | 63 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Scottish Championship | Inverness | 30 | 2.458 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Inverness | 4 | 254 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Scottish Cup | Inverness | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Scottish Championship | Inverness | 21 | 1.720 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Inverness | 6 | 525 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish Challenge Cup | Inverness | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Scottish League Cup | Inverness | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Scottish Championship | Inverness | 31 | 2.586 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Inverness | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Scottish Premiership | Inverness | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Scottish Challenge Cup | Inverness | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Inverness | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Scottish Championship | Inverness | 23 | 1.918 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Inverness | 4 | 281 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Inverness | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish Championship | Dunfermline Athletic | 11 | 990 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Scottish Championship | Dunfermline Athletic | 3 | 270 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Dunfermline Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Partick Thistle | 10 | 896 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Partick Thistle | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Partick Thistle | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|
| 2015-2016 | Scottish Premiership | Inverness | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | Scottish Premiership | Inverness | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 |
|---|
| 2012-2013 | Scottish Premiership | Inverness | 1 | 40 | 0 | 0 | – |
|---|