Publicitate
Douglas Baggio joacă la CRB. Post: Atacant, Naționalitate: Brazilia, Vârstă: 31, Înălțime: 172 cm, Valoare de piață: 500 K EUR. 2026: 24 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Goias - CRB AL (3 noiembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 750 K € (26 nov. 2023)
CRB: 23 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru CRB în sezonul 2026, Douglas Baggio a jucat 765 de minute și a fost titular în 9 meciuri.
CRB: 61 meciuri, 6 goluri, 1 pase decisive
Botafogo-SP: 59 meciuri, 5 goluri, 7 pase decisive
Grêmio Novorizontino: 104 meciuri, 15 goluri, 6 pase decisive
Goiás: 25 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Santo Andre: 13 meciuri, 2 goluri, 2 pase decisive
Brasil de Pelotas: 6 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: CRB, Rezultate live fotbal
Douglas Baggio are 31 de ani. Data nașterii: 2 februarie 1995.
Post: Atacant.
Douglas Baggio – Club: CRB.
Douglas Baggio – Înălțime: 172 cm.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| CRB | 31 de ani | 500 K € | |
| CRB | 30 de ani | 600 K € | |
| CRB | 30 de ani | 600 K € | |
| Botafogo SP | 29 de ani | 750 K € | |
| Botafogo SP | 29 de ani | 750 K € | |
| Gremio Novorizontino | 28 de ani | 750 K € | |
| Gremio Novorizontino | 28 de ani | 600 K € | |
| Gremio Novorizontino | 27 de ani | 500 K € | |
| Goiás - GO | 26 de ani | 500 K € | |
| Goiás - GO | 25 de ani | 600 K € | |
| Santo Andre | 25 de ani | 325 K € | |
| Flamengo | 22 de ani | 400 K € |
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Brazilia.
Valoare de piață: 500 K EUR.
Douglas Baggio în sezonul 2026: 24 de meciuri, 2 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Douglas Baggio în sezonul 2026: 24 de meciuri, 2 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 758. Nota medie: 6,6.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie B din Brazilia | CRB | 21 | 621 | 1 | 1 | 6,5 |
| Cupa Braziliei | CRB | 3 | 137 | 1 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Serie B din Brazilia | CRB | 6 | 245 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Serie B din Brazilia | CRB | 22 | 963 | 2 | 0 | 6,6 |
| Cupa Braziliei | CRB | 4 | 298 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Botafogo-SP | 8 | 367 | 0 | 2 | 6,6 | |
| 2024-2025 | Serie B din Brazilia |
| CRB |
| 5 |
| 293 |
| 2 |
| 0 |
| 6,8 |
| Serie B din Brazilia | Botafogo-SP | 6 | 395 | 1 | 0 | 6,6 |
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Botafogo-SP | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Serie B din Brazilia | Botafogo-SP | 26 | 2.049 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Botafogo-SP | 10 | 694 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Cupa Braziliei | Botafogo-SP | 2 | 106 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2023-2024 | Serie B din Brazilia | Botafogo-SP | 4 | 229 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Botafogo-SP | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Serie B din Brazilia | Grêmio Novorizontino | 10 | 654 | 2 | 2 | 6,8 |
| 2023 | Serie B din Brazilia | Grêmio Novorizontino | 20 | 1.164 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Serie B din Brazilia | Grêmio Novorizontino | 9 | 651 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022 | Serie B din Brazilia | Grêmio Novorizontino | 27 | 1.928 | 7 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Grêmio Novorizontino | 5 | 290 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2021 | Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Grêmio Novorizontino | 8 | 353 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Serie C din Brazilia | Grêmio Novorizontino | 4 | 262 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Grêmio Novorizontino | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| Serie A din Brazilia | Goiás | 11 | 389 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | Serie A din Brazilia | Goiás | 14 | 655 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Santo Andre | 7 | 559 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Santo Andre | 4 | 290 | 1 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Braziliei | Santo Andre | 2 | 93 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Serie B din Brazilia | Brasil de Pelotas | 6 | 156 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Serie B din Brazilia | Boa | 11 | 860 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2018 | Serie B din Brazilia | Boa | 5 | 322 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Mirassol - SP | 3 | 227 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2017-2018 | Serie B din Brazilia | Boa | 14 | 1.048 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilia) | Mirassol - SP | 6 | 379 | 0 | 0 | 6,7 |