Publicitate
Filip Kostić joacă la PSV Eindhoven. Post: Atacant, Naționalitate: Serbia, Vârstă: 34, Înălțime: 184 cm, Valoare de piață: 2 mil. EUR. 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: PSV Eindhoven - Feyenoord (25 octombrie 2026).
Actualizat:

Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 40 mil. € (10 mar. 2020)
PSV Eindhoven: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru PSV Eindhoven în sezonul 2026/27, Filip Kostić a jucat 237 de minute și a fost titular în 2 meciuri.
PSV Eindhoven: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Juventus: 119 meciuri, 6 goluri, 16 pase decisive
Fenerbahçe: 35 meciuri, 2 goluri, 6 pase decisive
Eintracht Frankfurt: 175 meciuri, 30 goluri, 55 pase decisive
Hamburger: 61 meciuri, 9 goluri, 4 pase decisive
Stuttgart: 53 meciuri, 7 goluri, 7 pase decisive
Pagini similare: PSV Eindhoven, Rezultate live fotbal
Filip Kostić are 34 de ani. Data nașterii: 1 noiembrie 1992.
Post: Atacant.
Filip Kostić – Club: PSV Eindhoven.
Filip Kostić – Înălțime: 184 cm.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Juventus | 33 de ani | 2 mil. € | |
| Juventus | 33 de ani | 3,5 mil. € | |
| Juventus | 32 de ani | 3,5 mil. € | |
| Juventus | 32 de ani | 5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 32 de ani | 5,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 32 de ani | 6 mil. € | |
| Fenerbahçe | 31 de ani | 6,5 mil. € | |
| Juventus | 31 de ani | 6,5 mil. € | |
| Juventus | 31 de ani | 9 mil. € | |
| Juventus | 31 de ani | 12 mil. € | |
| Juventus | 30 de ani | 15 mil. € | |
| Juventus | 30 de ani | 22 mil. € | |
| Juventus | 30 de ani | 24 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 29 de ani | 24 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 29 de ani | 20 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 28 de ani | 20 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 28 de ani | 35 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 28 de ani | 32 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 27 de ani | 32 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 27 de ani | 40 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 27 de ani | 38 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 26 de ani | 38 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 26 de ani | 22 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 26 de ani | 15 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 26 de ani | 10 mil. € | |
| Hamburger | 25 de ani | 6 mil. € | |
| Hamburger | 25 de ani | 8 mil. € | |
| Hamburger | 24 de ani | 8 mil. € | |
| Hamburger | 24 de ani | 10 mil. € | |
| Stuttgart | 23 de ani | 10 mil. € | |
| Stuttgart | 23 de ani | 10 mil. € | |
| Stuttgart | 23 de ani | 8 mil. € | |
| Stuttgart | 22 de ani | 8 mil. € | |
| Stuttgart | 22 de ani | 6 mil. € | |
| Stuttgart | 22 de ani | 5,5 mil. € | |
| Stuttgart | 21 de ani | 6 mil. € | |
| Groningen | 21 de ani | 2,5 mil. € | |
| Groningen | 20 de ani | 1 mil. € | |
| Groningen | 20 de ani | 1 mil. € | |
| Radnicki 1923 | 19 ani | 1,3 mil. € | |
| Radnicki 1923 | 19 ani | 750 K € | |
| Radnicki 1923 | 18 ani | 600 K € | |
| Radnicki 1923 | 18 ani | 200 K € |
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Serbia.
Valoare de piață: 2 mil. EUR.
Filip Kostić în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Filip Kostić în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 668.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 5 | 237 | 0 | 0 | 6,4 |
| Liga Campionilor | PSV Eindhoven | 3 | 233 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Națiunilor | SerbiaEchipa națională | 4 | 198 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Preliminariile CM (Europa) | SerbiaEchipa națională | 6 | 487 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2025-2026 | Serie A | Juventus | 18 | 469 | 3 | 1 | 6,7 |
| Liga Campionilor | Juventus | 5 | 59 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor |
| Juventus |
| 2 |
| 71 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Meciuri amicale internaționale | SerbiaEchipa națională | 2 | 93 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Campionatul Mondial al Cluburilor | Juventus | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
|---|
| 2024-2025 | Campionatul Mondial al Cluburilor | Juventus | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Fenerbahçe | 27 | 1.963 | 1 | 6 | 6,7 | |
| Europa League | Fenerbahçe | 4 | 390 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Cupa Turciei | Fenerbahçe | 3 | 103 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Campionatul European | SerbiaEchipa națională | 7 | 424 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Juventus | 29 | 1.831 | 0 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Italiei | Juventus | 4 | 276 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Juventus | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Meciuri amicale internaționale | SerbiaEchipa națională | 3 | 124 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023 | Meciuri amicale internaționale | SerbiaEchipa națională | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | Serie A | Juventus | 37 | 2.580 | 3 | 8 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Juventus | 8 | 410 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Liga Campionilor | Juventus | 6 | 431 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Cupa Italiei | Juventus | 3 | 225 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Juventus | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 1 | 74 | 0 | 0 | 5,3 | |
| Cupa Germaniei | Eintracht Frankfurt | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Liga Națiunilor | SerbiaEchipa națională | 4 | 215 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Meciuri amicale internaționale | SerbiaEchipa națională | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Juventus | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Preliminariile CM (Europa) | SerbiaEchipa națională | 8 | 592 | 1 | 2 | 7,2 | |
| Cupa Mondială | SerbiaEchipa națională | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 31 | 2.524 | 4 | 9 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Eintracht Frankfurt | 12 | 1.140 | 3 | 4 | 7,1 | |
| Meciuri amicale internaționale | SerbiaEchipa națională | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Liga Națiunilor | SerbiaEchipa națională | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 30 | 2.535 | 4 | 14 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Eintracht Frankfurt | 2 | 127 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Liga Națiunilor | SerbiaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campionatul European | SerbiaEchipa națională | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Campionatul European | SerbiaEchipa națională | 3 | 206 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 33 | 2.959 | 4 | 11 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Eintracht Frankfurt | 15 | 1.341 | 5 | 4 | 7,4 | |
| Cupa Germaniei | Eintracht Frankfurt | 3 | 271 | 0 | 0 | 8,3 | |
| Campionatul European | SerbiaEchipa națională | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 34 | 2.960 | 6 | 10 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Eintracht Frankfurt | 12 | 1.034 | 4 | 2 | 7,1 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Eintracht Frankfurt | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Liga Națiunilor | SerbiaEchipa națională | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2018 | Cupa Mondială | SerbiaEchipa națională | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Bundesliga | Hamburger | 30 | 2.412 | 5 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Mondială | SerbiaEchipa națională | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Hamburger | 31 | 2.529 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Stuttgart | 30 | 2.598 | 5 | 5 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Stuttgart | 23 | 989 | 2 | 2 | 7,6 |
|---|