Publicitate
Gino Guerrero joacă la Deportivo Union Comercio. Post: Atacant, Naționalitate: Peru, Vârstă: 34, Înălțime: 176 cm, Valoare de piață: 50 K EUR. 2024: 7 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Cusco - Deportivo Union Comercio (30 martie 2024).
Actualizat:
Maximă: 400 K € (27 oct. 2013)
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Deportivo Union Comercio | 34 de ani | 50 K € | |
| Deportivo Union Comercio | 33 de ani | 75 K € | |
| Deportivo Union Comercio | 32 de ani | 100 K € | |
| Cajamarca | 32 de ani | 125 K € | |
| Moquegua | 32 de ani | 150 K € | |
| Free Player | 31 de ani | 225 K € | |
| Deportivo Union Comercio | 31 de ani | 250 K € | |
| Deportivo Union Comercio |
Deportivo Union Comercio: 13 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Deportivo Union Comercio în sezonul 2026, Gino Guerrero a jucat 135 de minute și a fost titular în 12 meciuri.
Deportivo Union Comercio: 44 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Academia Deportiva Cantolao: 7 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
UTC Cajamarca: 33 meciuri, 4 goluri, 2 pase decisive
Cusco: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
FBC Melgar: 18 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Deportivo Union Comercio, Rezultate live fotbal
Gino Guerrero are 34 de ani. Data nașterii: 24 octombrie 1992.
Post: Atacant.
Gino Guerrero – Club: Deportivo Union Comercio.
Gino Guerrero – Înălțime: 176 cm.
| 30 de ani |
| 225 K € |
| Deportivo Union Comercio | 30 de ani | 250 K € |
| Deportivo Union Comercio | 29 de ani | 225 K € |
| Academia Deportiva Cantolao | 29 de ani | 175 K € |
| Academia Deportiva Cantolao | 28 de ani | 175 K € |
| UTC Cajamarca | 28 de ani | 150 K € |
| UTC Cajamarca | 27 de ani | 200 K € |
| FBC Melgar | 26 de ani | 325 K € |
| UTC Cajamarca | 25 de ani | 300 K € |
| UTC Cajamarca | 24 de ani | 275 K € |
| UTC Cajamarca | 24 de ani | 225 K € |
| UTC Cajamarca | 24 de ani | 150 K € |
| Cienciano | 22 de ani | 200 K € |
| Juan Aurich | 21 de ani | 400 K € |
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Peru.
Valoare de piață: 50 K EUR.
Gino Guerrero în sezonul 2024: 7 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Gino Guerrero în sezonul 2024: 7 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 204. Nota medie: 6,2.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Liga 1 din Peru | Deportivo Union Comercio | 7 | 204 | 1 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Liga 1 din Peru | Deportivo Union Comercio | 2 | 88 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Liga 1 din Peru | Deportivo Union Comercio | 26 | 1.299 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2022-2023 | Liga 1 din Peru | Deportivo Union Comercio | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga 2 din Peru | Deportivo Union Comercio | 1 | 41 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Liga 1 din Peru | Deportivo Union Comercio | 2 |
| 49 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2021-2022 | Liga 2 din Peru | Deportivo Union Comercio | 5 | 145 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021 | Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 3 | 39 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 3 | 82 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | UTC Cajamarca | 4 | 222 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga 1 din Peru | Cusco | 2 | 64 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019 | CONMEBOL Copa Libertadores | FBC Melgar | 2 | 40 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Liga 1 din Peru | Cusco | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | FBC Melgar | 13 | 509 | 1 | 0 | 6,6 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | FBC Melgar | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018 | Liga 1 din Peru | FBC Melgar | 2 | 135 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2017-2018 | Liga 1 din Peru | UTC Cajamarca | 15 | 1.243 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Liga 1 din Peru | UTC Cajamarca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 din Peru | UTC Cajamarca | 12 | 1.004 | 3 | 2 | 7,0 |
|---|