Publicitate
Harry Darling joacă la Norwich City. Post: Fundaș, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 31, Înălțime: 180 cm, Valoare de piață: 4 mil. EUR. 2026-2027: 9 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Derby County - Norwich City (3 noiembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 4 mil. € (27 mai 2026)
| Dată | Echipă |
|---|
Norwich City: 6 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Norwich City în sezonul 2026/27, Harry Darling a jucat 366 de minute și a fost titular în 4 meciuri.
Norwich City: 47 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Swansea City: 112 meciuri, 12 goluri, 6 pase decisive
Milton Keynes Dons: 73 meciuri, 10 goluri, 1 pase decisive
Cambridge United: 49 meciuri, 3 goluri, 2 pase decisive
Pagini similare: Norwich City, Rezultate live fotbal
Harry Darling are 31 de ani. Data nașterii: 10 iulie 1995.
Post: Fundaș.
Harry Darling – Club: Norwich City.
Harry Darling – Înălțime: 180 cm.
Picior preferat: Drept.
| Vârstă |
|---|
| Valoare |
|---|
| Norwich City | 26 de ani | 4 mil. € | |
| Norwich City | 26 de ani | 3,5 mil. € | |
| Swansea City | 25 de ani | 3,5 mil. € | |
| Swansea City | 25 de ani | 2,5 mil. € | |
| Swansea City | 24 de ani | 2 mil. € | |
| Swansea City | 24 de ani | 2 mil. € | |
| Swansea City | 23 de ani | 1,8 mil. € | |
| Swansea City | 23 de ani | 1,2 mil. € | |
| Swansea City | 22 de ani | 1,2 mil. € |
Valoare de piață: 4 mil. EUR.
Harry Darling în sezonul 2026-2027: 9 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Harry Darling în sezonul 2026-2027: 9 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 566. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Norwich City | 6 | 366 | 0 | 0 | 6,6 |
| Cupa Ligii Angliei | Norwich City | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Championship | Norwich City | 35 | 3.016 | 1 | 0 | 6,7 |
| Cupa Ligii Angliei | Norwich City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Norwich City | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,4 | |
| 2024-2025 | Championship | Swansea City | 39 | 3.337 | 5 | 3 | 7,0 |
| 2023-2024 | Championship |
| Swansea City |
| 38 |
| 2.960 |
| 3 |
| 2 |
| 6,7 |
| Cupa Ligii Angliei | Swansea City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Championship | Swansea City | 31 | 2.293 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Swansea City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Cupa Ligii Angliei | Swansea City | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | League One | Milton Keynes Dons | 43 | 3.748 | 7 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Milton Keynes Dons | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,9 | |
| FA Cup | Milton Keynes Dons | 2 | 209 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Cupa Ligii Angliei | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2020-2021 | League One | Milton Keynes Dons | 23 | 2.070 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| League Two | Cambridge United | 16 | 1.331 | 0 | 1 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Cambridge United | 4 | 360 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | League Two | Cambridge United | 22 | 1.861 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Cambridge United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Cupa Ligii Angliei | Cambridge United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | League Two | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|