Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 350 K € (25 dec. 2020)
Actualizat:
He Chao joacă la Henan. Post: Mijlocaș, Naționalitate: China, Vârstă: 31, Înălțime: 178 cm, Valoare de piață: 100 K EUR. He Chao în sezonul 2026: 24 de meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat He Chao a fost Wuhan Three Towns - Henan, cu 83 de minute pe teren. Data meciului: 12 septembrie 2026.
Henan: 24 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Henan în sezonul 2026, He Chao a jucat 1723 de minute și a fost titular în 23 de meciuri.
Henan: 52 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Wuhan Three Towns: 74 meciuri, 3 goluri, 2 pase decisive
Guangzhou FC(1993-2025): 53 meciuri, 1 goluri, 3 pase decisive
Jiangsu Suning FC(1994-2021): 10 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Changchun Yatai: 62 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Henan, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Henan | 31 de ani | 100 K € | |
| Henan | 30 de ani | 150 K € | |
| Henan | 30 de ani | 200 K € | |
| Wuhan Three Towns | 29 de ani | 200 K € | |
| Wuhan Three Towns | 29 de ani | 175 K € | |
| Wuhan Three Towns | 28 de ani | 250 K € | |
| Wuhan Three Towns | 28 de ani | 225 K € | |
| Wuhan Three Towns | 27 de ani | 275 K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 de ani | 200 K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 de ani | 200 K € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 25 de ani | 350 K € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 de ani | 250 K € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 de ani | 300 K € |
He Chao are 31 de ani. Data nașterii: 19 aprilie 1995.
Post: Mijlocaș.
He Chao – Club: Henan.
He Chao – Înălțime: 178 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: China.
Valoare de piață: 100 K EUR.
He Chao în sezonul 2026: 24 de meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
He Chao în sezonul 2026: 24 de meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 1.742. Nota medie: 6,4.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | Henan | 22 | 1.588 | 0 | 0 | 6,4 |
| Chinese FA Cup | Henan | 2 | 154 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Chinese Super League | Henan | 5 | 238 | 1 | 0 | 6,8 |
| Chinese FA Cup | Henan | 1 | 101 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | Chinese Super League | Henan | 20 | 1.087 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Chinese Super League | Henan | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 |
| Wuhan Three Towns |
| 17 |
| 1.072 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 4 | 281 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 20 | 1.389 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 25 | 1.331 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 14 | 623 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 520 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Chinese FA Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 357 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 196 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 284 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 127 | 0 | 0 | 6,2 | |
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 314 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 251 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Chinese Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Chinese Super League | Changchun Yatai | 8 | 611 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 5 | 382 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 17 | 1.406 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 5 | 374 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 13 | 966 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EAFF E-1 Football Championship | ChinaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 3 | 34 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 9 | 384 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|