Publicitate
Jack Robinson joacă la Derby County. Post: Fundaș, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 33, Înălțime: 180 cm, Valoare de piață: 300 K EUR. 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Derby County - Norwich City (3 noiembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 2,5 mil. € (27 iun. 2019)
Derby County: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Derby County în sezonul 2026/27, Jack Robinson a jucat 152 de minute și a fost titular în 1 meci.
Derby County: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Birmingham City: 19 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Sheffield United: 162 meciuri, 7 goluri, 4 pase decisive
Nottingham Forest: 60 meciuri, 2 goluri, 3 pase decisive
Queens Park Rangers: 39 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Blackpool: 14 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Derby County, Rezultate live fotbal
Jack Robinson are 33 de ani. Data nașterii: 1 septembrie 1993.
Post: Fundaș.
Jack Robinson – Club: Derby County.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 de ani | 300 K € | |
| Birmingham City | 32 de ani | 350 K € | |
| Birmingham City | 32 de ani | 500 K € | |
| Sheffield United | 31 de ani | 700 K € | |
| Sheffield United | 31 de ani | 800 K € | |
| Sheffield United | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Sheffield United | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Sheffield United | 29 de ani | 700 K € | |
| Sheffield United | 29 de ani | 700 K € | |
| Sheffield United | 29 de ani | 1 mil. € | |
| Sheffield United | 28 de ani | 1,5 mil. € | |
| Sheffield United | 28 de ani | 1,5 mil. € | |
| Sheffield United | 27 de ani | 2 mil. € | |
| Sheffield United | 27 de ani | 2 mil. € | |
| Sheffield United | 27 de ani | 2 mil. € | |
| Sheffield United | 26 de ani | 2 mil. € | |
| Nott'm Forest | 25 de ani | 2,5 mil. € | |
| Nott'm Forest | 25 de ani | 1,5 mil. € | |
| Nott'm Forest | 25 de ani | 1 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 24 de ani | 1 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 24 de ani | 750 K € | |
| Queens Park Rangers | 23 de ani | 750 K € | |
| Queens Park Rangers | 23 de ani | 1 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 22 de ani | 1 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 22 de ani | 1 mil. € | |
| Huddersfield Town | 21 de ani | 1 mil. € | |
| Huddersfield Town | 21 de ani | 1 mil. € | |
| Blackpool | 20 de ani | 800 K € | |
| Liverpool | 19 ani | 400 K € |
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 300 K EUR.
Jack Robinson în sezonul 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Jack Robinson în sezonul 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 152. Nota medie: 6,2.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Derby County | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Birmingham City | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Championship | Birmingham City | 15 | 1.119 | 1 | 1 | 6,6 |
| FA Cup | Birmingham City | 1 | 77 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Championship | Sheffield United | 3 | 213 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Cupa Ligii Angliei | Sheffield United | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 |
| Championship |
| Sheffield United |
| 37 |
| 3.100 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Premier League | Sheffield United | 34 | 2.885 | 1 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | Championship | Sheffield United | 27 | 2.134 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield United | 5 | 430 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Championship | Sheffield United | 29 | 2.570 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Sheffield United | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Premier League | Sheffield United | 11 | 875 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Premier League | Sheffield United | 6 | 505 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield United | 3 | 121 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Championship | Nottingham Forest | 18 | 1.480 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Premier League din Armenia | Nottingham Forest | 1 | 48 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Cupa Ligii Angliei | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Supercupa Armeniei | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2018-2019 | Championship | Nottingham Forest | 38 | 3.044 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Championship | Queens Park Rangers | 31 | 2.463 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Queens Park Rangers | 7 | 480 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Queens Park Rangers | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Blackpool | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Middlesbrough | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Championship | Blackpool | 13 | 1.023 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2010-2011 | Premier League | Birmingham City | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Arsenal | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2009-2010 | Premier League | Hull City | 1 | 3 | 0 | 0 | – |
|---|