Nu există date
Maximă: 750 K € (24 iun. 2019)
Actualizat:
Post: Mijlocaș, Naționalitate: Cehia, Vârstă: 35, Înălțime: 176 cm, Valoare de piață: 75 K EUR. Jakub Hora în sezonul 2024-2025: 30 de meciuri, 4 goluri și 4 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Jakub Hora a fost Dukla Praha - Vyskov, cu 120 de minute pe teren. Data meciului: 1 iunie 2025.
Dukla Praha: 31 meciuri, 4 goluri, 4 pase decisive
Dynamo Ceske Budejovice: 69 meciuri, 8 goluri, 9 pase decisive
Teplice: 5 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Podbeskidzie Bielsko-Biala: 16 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Jakub Hora are 35 de ani. Data nașterii: 23 februarie 1991.
Post: Mijlocaș.
Jakub Hora – Înălțime: 176 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Cehia.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Táborsko | 35 de ani | 75 K € | |
| Táborsko | 34 de ani | 100 K € | |
| Táborsko | 34 de ani | 125 K € | |
| Dukla | 34 de ani | 150 K € | |
| Dukla | 33 de ani | 175 K € | |
| Dukla | 33 de ani | 225 K € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 32 de ani | 300 K € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 32 de ani | 400 K € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 31 de ani | 400 K € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 31 de ani | 400 K € | |
| Dynamo Ceske Budejovice | 30 de ani | 450 K € | |
| Podbeskidzie Bielsko Biala | 30 de ani | 450 K € | |
| Podbeskidzie Bielsko Biala | 29 de ani | 450 K € | |
| Riga | 29 de ani | 450 K € | |
| Riga | 29 de ani | 525 K € | |
| Riga | 29 de ani | 525 K € | |
| Slavia | 28 de ani | 650 K € | |
| Teplice | 28 de ani | 750 K € | |
| Teplice | 27 de ani | 550 K € | |
| Teplice | 27 de ani | 500 K € | |
| Teplice | 26 de ani | 400 K € | |
| Teplice | 26 de ani | 600 K € | |
| Teplice | 25 de ani | 600 K € | |
| Teplice | 25 de ani | 500 K € | |
| Teplice | 25 de ani | 500 K € | |
| Teplice | 24 de ani | 400 K € | |
| Bohemians | 23 de ani | 350 K € | |
| Plzeň | 22 de ani | 350 K € | |
| Plzeň | 21 de ani | 400 K € | |
| Plzeň | 20 de ani | 500 K € | |
| Plzeň | 20 de ani | 500 K € | |
| Plzeň | 20 de ani | 600 K € | |
| Slavia | 19 ani | 500 K € | |
| Slavia | 19 ani | 400 K € |
Valoare de piață: 75 K EUR.
Jakub Hora în sezonul 2024-2025: 30 de meciuri, 4 goluri și 4 pase decisive în toate competițiile.
Jakub Hora în sezonul 2024-2025: 30 de meciuri, 4 goluri și 4 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 1.857. Nota medie: 6,6.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | 1. liga | Dukla Praha | 30 | 1.857 | 4 | 4 | 6,6 |
| 2023-2024 | 1. liga | Dukla Praha | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 |
| 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 11 | 893 | 3 | 1 | 6,4 | |
| 2022-2023 | 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 26 | 2.144 | 2 | 6 | 6,5 |
| 1. liga | Teplice | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 29 | 2.228 | 3 | 2 | 6,3 |
| 2020-2021 | Ekstraklasa | Podbeskidzie Bielsko-Biala | 16 | 1.137 | 2 | 1 | 6,2 |
| Virslīga din Letonia | Dynamo Ceske Budejovice | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Champions League | Dynamo Ceske Budejovice | 1 | 71 | 0 | 0 | 5,0 | |
| 2019-2020 | 1. liga | Dynamo Ceske Budejovice | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 1. liga | Teplice | 2 | 161 | 0 | 0 | – | |
| 2018-2019 | 1. liga | Teplice | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 |