Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 450 K € (8 iun. 2023)
Actualizat:
James Brophy joacă la Gillingham. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 32, Înălțime: 180 cm, Valoare de piață: 250 K EUR. James Brophy în sezonul 2026-2027: 11 meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat James Brophy a fost Rotherham United - Gillingham, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 10 octombrie 2026.
Gillingham: 10 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Gillingham în sezonul 2026/27, James Brophy a jucat 901 minute și a fost titular în 10 meciuri.
Gillingham: 11 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Cambridge United: 259 meciuri, 10 goluri, 26 pase decisive
Leyton Orient: 89 meciuri, 3 goluri, 7 pase decisive
Swindon Town: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Gillingham, Rezultate live fotbal
James Brophy are 32 de ani. Data nașterii: 25 iulie 1994.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Cambridge United | 31 de ani | 250 K € | |
| Cambridge United | 31 de ani | 250 K € | |
| Cambridge United | 30 de ani | 250 K € | |
| Cambridge United | 30 de ani | 325 K € | |
| Cambridge United | 29 de ani | 400 K € | |
| Cambridge United | 29 de ani | 425 K € | |
| Cambridge United | 28 de ani | 450 K € | |
| Cambridge United | 28 de ani | 400 K € | |
| Cambridge United | 28 de ani | 400 K € | |
| Swindon Town | 22 de ani | 100 K € | |
| Swindon Town | 21 de ani | 75 K € | |
| Swindon Town | 21 de ani | 50 K € |
Post: Mijlocaș.
James Brophy – Club: Gillingham.
James Brophy – Înălțime: 180 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 250 K EUR.
James Brophy în sezonul 2026-2027: 11 meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
James Brophy în sezonul 2026-2027: 11 meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 991. Nota medie: 6,9.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Gillingham | 10 | 901 | 3 | 1 | 7,0 |
| English Football League Cup | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | League Two | Cambridge United | 43 | 2.864 | 3 | 8 | 6,7 |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 4 | 197 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 216 | 1 | 1 | 7,1 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 3 | 158 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 |
| League One |
| Cambridge United |
| 46 |
| 3.609 |
| 3 |
| 6 |
| 6,4 |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 4 | 256 | 0 | 0 | 6,7 |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 210 | 1 | 0 | 7,2 |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | League One | Cambridge United | 46 | 3.434 | 0 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 171 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022-2023 | League One | Cambridge United | 44 | 3.369 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 22 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | League One | Cambridge United | 43 | 3.484 | 1 | 5 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 5 | 307 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 5 | 164 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2020-2021 | League Two | Leyton Orient | 43 | 3.824 | 2 | 6 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Leyton Orient | 3 | 114 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Leyton Orient | 2 | 129 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Leyton Orient | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | League Two | Leyton Orient | 34 | 2.707 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Leyton Orient | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Leyton Orient | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Leyton Orient | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2018-2019 | National League (Anglia) | Leyton Orient | 2 | 108 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | League One | Swindon Town | 7 | 293 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | League One | Swindon Town | 1 | 37 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|