Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 300 K € (14 mai 2026)
Actualizat:
James Gibbons joacă la Notts County. Post: Fundaș, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 28, Înălțime: 174 cm, Valoare de piață: 300 K EUR. James Gibbons în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat James Gibbons a fost Notts County - Nottingham Forest U21, cu 45 de minute pe teren. Data meciului: 13 octombrie 2026.
Notts County: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Notts County în sezonul 2026/27, James Gibbons a jucat 632 de minute și a fost titular în 8 meciuri.
Notts County: 10 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Cambridge United: 53 meciuri, 6 goluri, 7 pase decisive
Bristol Rovers: 20 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Port Vale: 54 meciuri, 3 goluri, 5 pase decisive
Pagini similare: Notts County, Rezultate live fotbal
James Gibbons are 28 de ani. Data nașterii: 16 martie 1998.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|
| Cambridge United | 28 de ani | 300 K € | |
| Cambridge United | 27 de ani | 125 K € | |
| Cambridge United | 27 de ani | 150 K € | |
| Cambridge United | 26 de ani | 150 K € | |
| Bristol Rovers | 26 de ani | 150 K € | |
| Bristol Rovers | 25 de ani | 150 K € | |
| Bristol Rovers | 25 de ani | 200 K € | |
| Bristol Rovers | 25 de ani | 200 K € | |
| Bristol Rovers | 24 de ani | 150 K € |
Post: Fundaș.
James Gibbons – Club: Notts County.
James Gibbons – Înălțime: 174 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 300 K EUR.
James Gibbons în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
James Gibbons în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 767. Nota medie: 6,3.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Notts County | 8 | 632 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Trophy | Notts County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Notts County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | League Two | Cambridge United | 39 | 2.948 | 6 | 6 | 6,6 |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 194 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 2 | 173 | 0 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Cup |
| Cambridge United |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 1 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | League One | Cambridge United | 6 | 460 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | League One | Cambridge United | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Bristol Rovers | 4 | 79 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 3 | 230 | 1 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | League One | Bristol Rovers | 12 | 844 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | League Two | Port Vale | 5 | 310 | 2 | 2 | 7,3 |
|---|
| 2020-2021 | League Two | Port Vale | 5 | 357 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | League Two | Port Vale | 32 | 2.778 | 1 | 3 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Port Vale | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2018-2019 | League Two | Port Vale | 5 | 434 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|